Slovník nových pojmů

Objevte nové pojmy, které jsme vytvořili a používáme pro unikátní květiny ze stříbra a zlata a jejich užití 


E

Eternity květiny

Eternity GIYOU květiny je kytice stříbrných nebo zlatých květin, která je doplňována každý rok o další květinu. Eternity květiny jsou vyjádřením nekonečné lásky nebo trvajícího uznání. Většinou jí předává muž ženě a každý rok kytici doplňuje jako vyjádření vyznání ženě a jeho vztahu. Eternity květiny lze skvěle použít jako zásnubní květiny, pro účely výročí, narozenin, aj.

K

Květinové šperky domova

Klasické šperky lidé většinou nosí na oděvu nebo na těle. GIYOU šperky, v podobě stříbrných a zlatých květiny, mohou být také určeny výhradně pro dekoraci prostor ve vázách (home decor). K dekoraci prostor můžete použít jednu květinu, malou nebo velkou kytici (ze 100 nebo až 300 květin) ze stříbra nebo zlata různé ryzosti a barev. 

R

Rodinná váza

Rodinná váza GIYOU je váza s květinami ze stříbra nebo zlata, kterou žena vytváří a předává ženám další generace. A tak rodinná váza s květinami a jejich příběhy putuje generacemi. A v jedné váze se mohou potkat květiny prababičky, babičky, mámy, dcery, apod.

Royal květiny

Royal květiny patří mezi nejcennější GIYOU kytice ze zlata a stříbra. Jsou vytvářeny pro mimořádné dary, dekoraci domova ve vázách nebo zvláštní slavnostní příležitosti. A často jsou také vytvářeny z 24 karátového zlata.

S

Snubní květiny

GIYOU snubní květiny si předávají nevěsta a ženich při svatebním obřadu, aby z nich vytvořili společnou kytici, jako symbol partnerství a spojení jejich životů. Snubní květiny mohou doplňovat snubní prsteny manželů nebo je nahrazovat. Snubními květinami může být jedna nebo dvě květiny, malá nebo velká kytice ze stříbra nebo zlata. Po svatbě snubní květiny ve váze zdobí společný domov manželů.Snubní květiny jsou alternativou nebo doplňkem snubního prstenu.

Svatební kytice GIYOU

Svatební kytice GIYOU je kytice složená ze stříbrných nebo zlatých květin, od 15 do 50 květin, která může být aranžována se živými nebo sušenými květinami a je vždy svázána. Svatební kytice GIYOU může také doplňovat druhou svatební kytici ze živých květů. Po svatbě je svatební kytice ve váze věčnou vzpomínkou zdobící domov manželů.

Š

Šperkařské nebo šperkové květiny

Pojem šperkařské, šperkové květiny nebo květinové šperky občas používáme pro označení GIYOU květin ze stříbra a zlata. Jde o synonymum.

V

Výroční květiny

GIYOU výroční květiny je květina nebo kytice ze stříbra nebo zlata pro ocenění a oslavu trvajícího manželství nebo partnerského vztahu. Obvykle se dává jako dárek k výročí.

Z

Zásnubní květiny 

GIYOU zásnubní květiny jsou květiny, které obdrží žena od muže při zásnubním návrhu. Zásnubními květinami může být jedna nebo dvě květiny, malá nebo velká kytice. Zásnubní květiny mohou být ze stříbra nebo zlata a mohou také tvořit svatební set se snubními květinami. Zásnubní květiny mohou doplňovat zásnubní prsten nebo ho nahrazovat. Po zásnubách kytice ve váze zdobí domov a je věčnou vzpomínkou.Zásnubní květiny jsou alternativou nebo doplňkem zásnubního prstenu.

Zásnubní a svatební sada

Zásnubní a svatební sada GIYOU je sladěná kytice, která se skládá ze zásnubních květin a snubních květin. Zásnubní květiny předává muže ženě se zásnubním návrhem (vedle nebo namísto zásnubního prstenu). Snubní květiny jsou symbolem svatebčanů pro svatební obřad (vedle nebo namísto snubního prstenu). Lze také například zvážit zásnubní květiny ze stříbra a snubní květiny ze zlata, různé barvy zlata nebo počty květin pro tyto dva vzácné okamžiky. Set je dobré promyslet dopředu, aby květiny společně tvořily harmonický celek.