Barvy květin zlaté zahrady

Jakou barvu zlata zvolit
 

Květiny ze 14 kt a 18 kt zlata můžeme pro vás vytvořit ze žlutého, bílého nebo růžového zlata. Barevné odstíny zlata vznikají legováním zlata s dalšími kovy (mědí, stříbrem, zinkem, apod). Květinové šperky z 24 kt zlata barevné alternativy nemají.

Pro určení barev zlatých květin jde pouze o váš osobní vkus, příležitost, pro kterou květiny kupujete a užití květin pro následnou dekoraci interiéru - do jakého prostoru vázu šperků umístíte.


Barevné možnosti zlata 

ŽLUTÉ ZLATO 

Zlatý slunečný tón je klasický a krásný sám o sobě.Více k estetice žlutého zlata objevíte zde.

BÍLÉ ZLATO 

Bílé zlato bylo původně vyvinuto proto, aby napodobilo platinu, která je přirozeně bílá a cenově nedostupnější. Bílé zlato rhodiujeme. Objevte bílé zlato pro účely snubních květin nebo zásnubních květin. A inspirujte se zásnubami bez zásnubního prstenu nebo svatbou bez snubního prstenu.

Pro účely dekorativních kytic doporučujeme zvážit rozdíly stříbra a bílého zlata.

RŮŽOVÉ ZLATO 

Růžové zlato je jemné, romantické a elegantní. A proto je často vyhledáváno pro svatby a zásnuby. Oceního ho i zastánci vintage sylu. Růžové zlato lze dobře kombinovat s jinými kovy (stříbrem nebo zlatem jiných barev). A "tříbarevný" vzhled stříbra, zlata a růžového zlata je současným trendem. Objevte růžové zlato pro účely snubních květin nebo zásnubních květin. A inspirujte se zásnubami bez zásnubního prstenu nebo svatbou bez snubního prstenu.

Růžové zlato také zvažte pokud si budete přát dodat vaší kytici šperků barvy.

Výběr barevného odstínu zlata provedete snadno v nákupním košíku u jednotlivých květin (barva zlata).