Skicování nových druhů květinových šperků na zakázku.

KVĚTINOVÉ ŠPERKY NA ZAKÁZKU

Předejte nám vaše představy originálního květinového díla.

Může spočívat například ve vytvoření zvláštních druhů květin ze stříbra nebo zlata, šperkařských květin pro ozdobu velkých prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu, dárků nebo zvláštních slavnostních událostí. 

Neurčitá kytice šperků ve váze. Originální šperkové květinové dílo na zakázku

TVOŘENÍ NA ZAKÁZKU


Obecně jsme schopni vytvořit téměř jakékoli šperkařské květinové dílo. Základními parametry jsou čas, náklady výroby a výrobní proveditelnost. Abychom pro vás dílo mohli vytvořit, prosím informujte nás co nejdříve o Vaší detailní představě. 

Zakázková výroba z existujících druhů květin

Zakázková výroba svatebních kytic a květin ze zlata 750/1000 (18 karátů) nebo zlata 999/1000 (24 karátů).

Objevte některá naše tvoření z 24 kt zlata.

Fascinace možnostmi, zakázková výroba nových květin

Těšíme se, že pro vás vytvoříme speciální a jedinečné dílo, které vyjadřuje vaší vizi. Může se jednat o zvláštní druhy květin nebo jiná květinová šperkařská díla pro dekoraci velkých prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu, dárek, svatbu, zásnuby nebo zvláštní slavnostní příležitosti. 

Šperkařská květinová dekorace velkých prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu

Můžete mít přání dekorovat svůj domov nebo větší vázy vašeho prostoru určitými květinami ze zlata nebo stříbra. Sdělte nám vaše představy o druzích a velikosti květin, typu vašeho prostoru, představě o vázách a jejich umístění v prostoru. Ke konceptu dekorace domova stříbrnými a zlatými květinami se můžete dozdět více zde.

Originální šperkařské květiny pro dárek, svatbu, zásnuby

Můžete mít přání vytvořit zvláštní druhy nebo podobu květin pro účely dárku, svatbu (snubní květiny, svatební kytici nebo svatební dekoraci) nebo zásnuby. Sdělte nám vaše představy o druzích a podobě květin, vzácném kovu a dalších představách. Rádi vám pomůžeme splnit vaše představy po osobním, unikátním dárku. Spojte prvek překvapení, který může doprovázet dárek nebo třeba žádost o ruku, s radostí ze společného vytváření originálních květin dle vaší vize.

Unikátní šperkařské květiny pro zvláštní slavnostní příležitosti

Můžete mít také přání vytvořit zvláštní, originální druhy šperkařských květin pro různé slavnostní příležitosti, které mohou vyžadovat určitý specifický druh květin nebo jiné zvláštnosti. Sdělte nám vaše představy o typu slavnostní příležitosti, druzích květin, kovu, popřípadě vaše další představy. 

Každá zakázka představuje nové designové a výrobní výzvy a každý kus je vyráběn ručně tradičními šperkařskými technikami. Abychom pro vás dílo mohli vytvořit, informujte nás co nejdříve o vaší detailní představě. Pokud požadujete květinové šperky na zakázku ke speciálnímu termínu, ujistěte se, že jste to na začátku s námi projednali. Následně budeme moct navrhnout principy dohody a čas výroby. Chcete-li prodiskutovat novou zakázku nebo se dozvědět více o našich službách, kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Ohledně tvoření na zakázku a konzultace
info@giyou.cz +420-775-555-531