Skicování nových druhů květinových šperků GIYOU na zakázku.

KVĚTINOVÉ ŠPERKY NA ZAKÁZKU

Předejte nám vaše představy originálního květinového díla.

Může spočívat například v autorském vytvoření zvláštních druhů květin ze stříbra nebo zlata, šperkařských květin pro ozdobu velkých prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu, speciálních dárků nebo zvláštních  slavnostních událostí. 

Neurčitá kytice šperků ve váze. Originální šperkové květinové dílo na zakázku

ORIGINÁLNÍ TVOŘENÍ NA ZAKÁZKU


Obecně jsme schopni vytvořit téměř jakékoli šperkařské květinové dílo. Základními parametry jsou čas, náklady výroby a výrobní proveditelnost. Abychom pro vás dílo mohli vytvořit, prosím informujte nás co nejdříve o Vaší detailní představě. 

Zakázková výroba z existujících druhů květin


Zakázková výroba svatebních kytic a květin ze zlata 750/1000 (18 karátů) nebo zlata 999/1000 (24 karátů). Objevte některá naše tvoření z 24 kt zlata.

Fascinace možnostmi - zakázková výroba nových květin


Těšíme se, že pro vás vytvoříme speciální a jedinečné dílo, které vyjadřuje vaší vizi. Může se jednat o zvláštní druhy květin nebo jiná květinová šperkařská díla pro dekoraci velkých prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu, dárek pro ženu, dárek pro vzácné hostysvatbu, zásnuby nebo zvláštní slavnostní příležitosti. 

Detail historických dveří s klíčem

Šperkařská květinová dekorace prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu
 

Můžete mít přání dekorovat svůj domov nebo větší vázy vašeho prostoru určitými květinami ze zlata nebo stříbra. Sdělte nám vaše představy o druzích a velikosti květin, typu vašeho prostoru, představě o vázách a jejich umístění v prostoru.

Koncept dekorace domova stříbrnými a zlatými květinami je nový a vytváří působivé  příležitosti.

Kytice růží ve váze na slavnostním stole

Autorské, originální šperkařské květiny pro výjimečný dárek, svatbu, zásnuby
 

Můžete mít přání vytvořit zvláštní druhy nebo podobu květin pro účely luxusního dárku pro ženu, svatbu (svatební dárek, snubní květiny, svatební kytice nebo svatební dekorace) nebo zásnuby

Sdělte nám vaše představy o druzích a podobě květin, vzácném kovu a dalších představách. Rádi vám pomůžeme splnit vaše představy po osobním, unikátním dárku. 

Spojte prvek překvapení, který může doprovázet dárek nebo třeba žádost o ruku, s radostí ze společného vytváření originálních květin dle vaší vize.

Pohled na strop historické budovy

Unikátní šperkařské květiny pro zvláštní slavnostní příležitosti
 

Můžete mít také přání vytvořit zvláštní, originální druhy šperkařských květin pro různé slavnostní příležitosti, které mohou vyžadovat určitý specifický druh květin nebo jiné zvláštnosti - například dárek pro obchodní partnery nebo vzácné hosty.

Sdělte nám vaše představy o typu slavnostní příležitosti, druzích květin, kovu a vaše další představy. 

Každá zakázka představuje nové designové a výrobní výzvy a každý kus je vyráběn ručně tradičními šperkařskými technikami. Abychom pro vás dílo mohli vytvořit, informujte nás co nejdříve o vaší detailní představě. Pokud požadujete květinové šperky na zakázku ke speciálnímu termínu, ujistěte se, že jste to na začátku s námi projednali. Následně budeme moct navrhnout principy dohody a čas výroby. Chcete-li prodiskutovat novou zakázku nebo se dozvědět více o našich službách, kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Ohledně tvoření na zakázku a konzultace:
royal.bespoke@giyou.cz, +420-602-273-185