Doručení po světě

Doručujeme v podstatě do celé Evropy a dalších vybraných států světa - seznam zemí zde.

Od okamžiku, kdy dostaneme Vaší objednávku:

1. precizně zkontrolujeme objednané květiny (při manipulaci s květinami používáme hebké rukavice)
2. precizně zabalíme květiny do dárkového a přepravního balení, znovu celé balení zkontrolujeme a bezpečně uzavřeme
3. objednáme vámi určenou doručovací službu
4. zásilka je plně námi pojištěna pro účely přepravy
5. sledujeme doručení zásilky až do okamžiku jejího doručení vám. 

Clo & daně 

EU zákazník

Ohledně DPH EU, jsme registrováni v režimu One Stop Shop (OSS), všem zákazníkům z EU účtujeme DPH jejich příslušné země a DPH odvádíme prostřednictvím režimu OSS. Žádné DPH ve svém státu neodvádíte. A neplatíte také žádné clo. 

Zákazník mimo EU

Některé země mimo EU vybírají clo nebo jiné daně z dovozu šperků. Za tyto platby nemáme odpovědnost a jsou odpovědností kupujícího. DHL doručí produkty až k vám a v případě potřeby se postará o všechny celní formality, pokud to budete požadovat. Sestavili jsme pro vás tento základní přehled týkající se cel a daní. Vyberte si svou zemi. **

Evropská unie

Pokud kupujete naše stříbrné nebo zlaté produkty ze země EU, neplatíte žádné clo. Z pohledu DPH, všem zákazníkům z Evropské Unie účtujeme DPH jejich příslušného státu a DPH odvádíme prostřednictvím režimu One Stop Shop. Žádné DPH ve svém státu neodvádíte.

Švýcarsko

Pokud kupujete naše stříbrné nebo zlaté produkty ze Švýcarska, clo je 0% a DPH 7.7%. Z pohledu DPH, neúčtujeme vám žádné DPH k prodejní ceně (DPH 0%).

Velká Británie

Pokud kupujete naše stříbrné nebo zlaté produkty z UK, clo bude 2,5% a VAT 20%. Nebudete ale platit žádné clo u ceny zásilky pod GBP 135.

Austrálie

Pokud kupujete naše stříbrné nebo zlaté produkty z Austrálie, clo bude 5,0% a 10% GST. Nebudete platit žádné clo u ceny zásilky do AUD 1.000. Z pohledu DPH, neúčtujeme vám žádné DPH k prodejní ceně (DPH 0%).

Spojené státy americké

Pokud kupujete naše stříbrné nebo zlaté produkty ze Spojených států amerických, clo je 5%. Ale nebudete platit žádné clo u ceny zásilky do USD 800. Z pohledu DPH, neúčtujeme vám žádné DPH k prodejní ceně (DPH 0%).

Singapur
Pokud koupíte naše stříbrné a zlaté produkty ze Singapuru, vaše clo bude 0% a GST 7%. GST budete platit pouze pro produkty s hodnotu SG$ 400 a více. Z pohledu DPH, neúčtujeme vám žádné DPH k prodejní ceně (DPH 0%).
Japonsko
Pokud koupíte naše stříbrné a zlaté produkty z Japonska, vaše clo bude 5,2 -5,4 % a GST 10%. Clo a GST je pouze pro produkty s hodnotou JPY 10000 a více. Z pohledu DPH, neúčtujeme vám žádné DPH k prodejní ceně (DPH 0%).
Spojené arabské emiráty

Pokud koupíte naše stříbrné a zlaté produkty z UAE, vaše clo bude 5 %. Clo je pouze pro produkty s hodnotou AED 300 a více. Z pohledu DPH, neúčtujeme vám žádné DPH k prodejní ceně (DPH 0%).

Pokud budete potřebovat asistenci, kontaktujte zákaznický servis tel: +420-775-555-531, info@giyou.cz.  

(**) Veškeré data a informace poskynuté v tomto přehledu mají pouze informační účel a nemají oficiální ani právní povahu. K ujištění, že informace jsou správné a aktuální, prosím kontaktuje odpovídající úřady. Přehled můžeme čas od času aktualizovat nebo doplňovat.