Přehled možností plateb

KARTA ONLINE                             
Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Částka se nám připíše zpravidla hned. Údaje ke své kartě nezadáváte u nás, ale na zabezpečené webové stránce společnosti, která platby zprostředkovává. Nám přijde pouze potvrzení o úspěšné transakci. Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro, Diners Club.
APPLE PAY, GOOGLE PAY, QR PLATBA
Pokud si vyberete možnost zaplatit online kartou, můžete využít možnosti platby Apple Pay, Google Pay nebo pomocí QR kódu.
 ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD

Online bankovní převod je platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Platba přes online platební bránu je vyřízena téměř okamžitě.

V České republice lze využít tento zrychlený bankovní převod u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelny, mBank a Fio banky. Ve Slovenské republice u Slovenské spořiteľňa, Tatra banka, VÚB Banka. V Polsku je přibližně 20 bank.

Jak to funguje:

  • Ze seznamu, který se vám zobrazí, si vyberete svou banku
  • Po výběru banky máte možnost zaplatit platbu prostřednictvím QR kódu nebo budete přesměrováni do internetového bankovnictví
  • Po kliknutí na „Zaplatit v internetovém bankovnictví“ budete přesměrováni do online bankovnictví vybrané banky 
  • Po přihlášení do online bankovnictví se vám zobrazí předvyplněný platební příkaz. V tomto příkazu nemáte možnost měnit částku, variabilní symbol ani banku příjemce
  • Po zaplacení dojde k vašemu přesměrování zpět do e-shopu.
STANDARDNÍ BANKOVNÍ PŘEVOD

Zaplatit můžete i klasickým převodem na náš bankovní účet. Převod trvá zpravidla 1-3 pracovní dny. Do platby uveďte jako variabilní symbol číslo své objednávky (najdete ho v e-mailu, který vám pošleme).

Standardní bankovní převod je platba z prostředí internetového bankovnictví. Na rozdíl od online bankovního převodu se nezobrazí žádné předvyplněné údaje a vše musíte vyplnit ručně ve vašem internetovém bankovnictví.

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a budeme čekat na provedení platby. Prosíme o uvedení variabilního symbolu, kterým je číslo objednávky, které obdržíte po provedení objednávky emailem.

Bankovní účty pro platbu standardním bankovním převodem:

Bankovní účet pro platbu v CZK:  
Jméno: AND LILAC s.r.o.
IBAN: CZ1327000000001360213004
číslo účtu 1360213004/2700
SWIFT: BACXCZPP
Banka: UniCredit Bank Czech Republic a.s., Praha

Bankovní účet pro platbu v USD:  
Jméno: AND LILAC s.r.o.
IBAN: CZ6627000000001360213020
SWIFT: BACXCZPP
Banka: UniCredit Bank Czech Republic a.s., Praha

Bankovní účet pro platbu v EUR:  
Jméno: AND LILAC s.r.o.
IBAN: CZ8827000000001360213012
SWIFT: BACXCZPP
Banka: UniCredit Bank Czech Republic a.s., Praha

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které obdržíte po provedení objednávky emailem.

NA DOBÍRKU

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na vámi určené adrese. Platební kartou je možné platit u veškeré přepravy, není-li výslovně stanoveno jinak. Na dobírku není možné platit při doručení mimo Českou republiku nebo při objednání zlatých květin nebo zlatých kytic.Poplatek za dobírku v rámci České republiky je 30 Kč.

Poskytovatel platební brány: ComGate Payments, a.s.
Kontaktní údaje ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
www.comgate.cz