Naše služby 

Navštivte nás

Na schůzce se budeme moct věnovat pouze vám a poskytnout vám osobní konzultace a probrat vaše představy.

Navštivte náš showroom  - pokud hledáte klid, exkluzivní prostředí, chcete se seznámit s pozadím našich produktů nebo jejich všemi možnostmi, včetně výtvorů ze zlata 999/1000, květin z řady Royal nebo tvoření na zakázku

Navštivte GIYOU GARDEN  - pokud vám vyhovuje kratší setkání a osobní konzultace v srdci Prahy. Obdobně jako při setkání v showroomu, se s vám rádi podělíme o naši vášeň a zkušenosti.

Aranžování větších kytic

Při objednání většího množství květin nebo květin z řady Royal Vám pomůžeme s výběrem a zajištěním váz, aranžováním  květin do váz nebo do jiných kreativních uspořádání a umístěním do prostoru. Běžné služby jsou bezplatné. Podmínky služeb, které vyžadují významnější čas nebo náklady a náklady pořízení váz a jiných věcí, budou dohodnuty. Kontaktutje nás: royal.bespoke@giyou.cz,  +420-602-273-185.

Aranžování květin pro instituce

Při objednání většího množství květin nebo květin z řady Royal pro účely dekorace prostor institucí nebo společenských a kulturních událostí pomůžeme s výběrem a zajištěním váz, skleněných vitrín a umístěním květin v prostoru. Běžné služby  jsou bezplatné. Podmínky služeb, které vyžadují významnější čas nebo náklady, budou dohodnuty. Kontaktutje nás: royal.bespoke@giyou.cz,  +420-602-273-185.

Aranžování svatby

Při objednání většího množství květin pro účely dekorace svatby, dárků svatebním hostům, apod. pomůžeme s výběrem a zajištěním váz, dekorací svatebního prostoru květinami, zabalením, apod. Běžné služby jsou bezplatné. Podmínky služeb, které vyžadují významnější čas nebo náklady a náklady pořízení váz a jiných věcí, budou dohodnuty. Kontaktutje nás: royal.bespoke@giyou.cz,  +420-602-273-185.

Asistence se speciálními dary

Při objednání většího množství květin nebo květin z řady Royal a vašem přání vytvořit z květin ještě originálnější dar, vám rádi pomůžeme splnit vaší fantazii. A stejně tak se postaráme i o případný jiný druh dopravy a předání, pokud bude potřebné. Kontaktutje nás: royal.bespoke@giyou.cz,  +420-602-273-185.

Úpravy a tvoření na zakázku

Úpravy a tvoření na přání:  Budeme potěšeni, když splníme vaše přání po výjimečnosti v rámci tvoření na zakázku. Na přání vám také můžeme vyhotovit veškeré zlaté květiny ze zlata o ryzosti 750/1000 (18 karátů) nebo 999/1000 (24 karátů).Můžeme také upravit podobu dárkové krabičky nebo vyrazit na dárkovou krabičku požadované osobní sdělení.

Obecně jsme schopni vytvořit téměř jakékoli květinové dílo. Základními parametry jsou čas, náklady výroby a výrobní proveditelnost. Květinová dílo na zakázku může spočívat například ve vytvoření zvláštních druhů květin, květin pro ozdobu velkých prostor, velkých váz nebo většího množství váz domu, veřejného prostoru, dárků nebo zvláštních slavnostních událostí. 

Dárky pro ocenění: Upravujeme také naše produkty nebo vytváříme nové pro účely různých společenských, uměleckých, vědeckých, pracovních nebo jiných ocenění. 

Firemní dárky: Upravujeme nebo vytváříme nové produkty pro účely firemních dárků, dárků zaměstnancům a obchodním partnerům.

Abychom mohli případně provést požadované úpravy nebo vytvořit produkt na přání, prosím informujte nás co nejdříve s Vaší představou. Na základě ní připravíme odhad ceny a času výroby. Veškeré tyto služby a příprava úprav nebo tvoření na přání podléhají odsouhlasení požadovaných úprav a podoby produktu a cenové nabídce. 

Ohledně tvoření na zakázku nás kontaktujte na royal.bespoke@giyou.cz, +420-602-273-185.

Darování a svazování

Dárkové balení: Veškeré květiny a kytice budou zabaleny v dárkové krabici, ve které najdete také certifikát o autenticitě a přání/darovací vzkaz. Balíček neobsahuje fakturu, kterou obdrží emailem objednatel.

Darovací vzkaz: Darovací vzkaz můžete pouze vyplnit nebo podepsat. Pokud si ho přejete vyplnit od nás, napište to do poznámky k vaší objednávce (s uvedením požadovaného textu, jména obdarované osoby, apod.).

Svazování kytic: Stříbrnou kytici si můžete objednat nesvázanou nebo svázanou. Ke svazování více zde.

Asistence s vázičkami

Vyberte si vázu s z našeho obchodu. Prodáváme vázy pečlivě vybraných světových výrobců, které se hodí pro umístění květin. Vybrat si můžete i z naší sbírky raritních váz. Vázy najdete zde. Pokud kupujete větší množství květin nebo Royal květiny o nic se nestaráte. A vázičku, vedle dalších služeb, pro vás zajistíme, pokud si to budete přát. Pokud si chcete vázičku vybrat sami, pak máme pro vás doporučení, která najdete zde.

Osobní konzultace

Chcete-li se seznámit s našimi výtvory návštěvou v showroomu nebo obchodě GIYOU GARDEN a využít našich exkluzivních služeb, domluvte si schůzku zde. Na schůzce se budeme moct věnovat pouze vám a poskytnout vám osobní konzultace a probrat vaše představy a otázky. 

Eternity služba

Pokud máte záměr darovat květiny pravidelně a opakovaně, můžete nám předat čas doručení dopředu a pak se již o nic nestaráte. A obdarovaná osoba dostane vždy v určený čas váš květinový dar. Eternity službu lze domluvit až na deset let dopředu. Po této době je možné její obnovení na další období. Více informací k Eternity službě najdete zde.

Služby po prodeji

Stříbrné květiny galvanizujeme stříbrem o ryzosti 999/1000 pro dlouhodobé udržení jasu stříbra. Galvanizace vydrží dlouhou dobu. A i přirozená patina stříbra má své kouzlo. Přesto, pokud po nějaké době budete mít pocit, že stříbrným květinám chcete dopřát novou galvanizaci, obraťte se na nás a my jí odborně zajistíme (za úhradu nákladů galvanizace). Podobně vám obnovíme rhodiování květin z bílého zlata. Poskytujeme skvělý po prodejní servis. A rádi vám také kdykoli vaše květiny bez jakýchkoli poplatků zkontrolujeme a vyčistíme. Doporučenou péči naleznete zde.

Chcete-li se osobně seznámit s našimi výtvory a využít našich osobních služeb, domluvte si schůzku.