GIYOU služby 

Aranžování větších kytic

Při objednání většího množství květin (zpravidla 50 a více) nebo květin z řady Royal Vám pomůžeme s výběrem a zajištěním váz, aranžováním květin do váz nebo do jiných kreativních uspořádání a umístěním do  prostoru. Můžeme také spolupracovat s vaším architektem nebo jinými odborníky. Běžné služby jsou bezplatné. Podmínky služeb, které vyžadují významnější čas nebo náklady a náklady pořízení váz a jiných věcí, budou dohodnuty. 

Aranžování květin pro instituce
Při objednání většího množství květin nebo květin z řady Royal pro účely dekorace prostor institucí nebo společenských a kulturních událostí pomůžeme s výběrem a zajištěním váz, skleněných vitrín, umístěním květin v prostoru, apod. Běžné služby jsou bezplatné. Podmínky služeb, které vyžadují významnější čas nebo náklady a náklady pořízení váz a jiných věcí, budou dohodnuty. 
Aranžování svatby
Při objednání většího množství květin (zpravidla 50 a více) pro účely dekorace svatby, dárků svatebním hostům, apod. pomůžeme s výběrem a zajištěním váz, dekorací svatebního prostoru květinami, zabalením, apod. Běžné služby jsou bezplatné. Podmínky služeb, které vyžadují významnější čas nebo náklady a náklady pořízení váz a jiných věcí, budou dohodnuty. 
Asistence s výjimečnými dary

Při objednání většího množství květin (zpravidla 100 a více) nebo květin z řady Royal a vašem přání vytvořit z květin ještě originálnější dar, vám rádi pomůžeme splnit vaší fantazii. A stejně tak se postaráme i o případný jiný druh  dopravy a předání, pokud bude potřebné. 

Postupné sbírání a darování květin do kytice 
Pokud nám sdělíte, že květinu objednáváte se záměrem postupného sbírání, zákaznická podpora vás bude kontaktovat s nabídkou pomoci, nad obecné podmínky prodeje květin GIYOU, ohledně doručení květin, speciálních přání nebo dalších pozorností.
Úpravy a tvoření na přání

Úpravy a tvoření na přání: Většina stříbrných nebo zlatých květin nebo jiných produktů GIYOU je k dispozici pro úpravy dle vašeho přání. Budeme potěšeni, když splníme vaše přání po výjimečnosti. Můžeme také upravit podobu dárkové krabičky nebo vyrazit na dárkovou krabičku požadované osobní sdělení. Naši designéři mohou pro vás rovněž vytvořit unikátní stříbrnou nebo zlatou květinu v rámci tvoření na přání v případě většího množství objednávaných květin. Na přání vám také můžeme vyhotovit veškeré zlaté květiny ze zlata o ryzosti 750/1000 (18 kt) nebo 999/1000 (24 kt).

Dárky pro ocenění: Upravujeme naše produkty nebo vytváříme nové pro účely různých společenských, uměleckých, vědeckých, pracovních nebo jiných ocenění. 

Firemní dárky: Upravujeme nebo vytváříme nové produkty pro účely firemních dárků, dárků zaměstnancům a obchodním partnerům.

Jak postupovat při výrobě na přání: Abychom mohli případně provést požadované úpravy nebo vytvořit produkt na přání, prosím informujte nás co nejdříve s Vaší představou. Na základě ní připravíme odhad ceny a času výroby. Veškeré tyto služby a příprava úprav nebo tvoření na přání podléhají odsouhlasení požadovaných úprav a podoby produktu a cenové nabídce. 

Darování a svazování

Dárkové balení: Veškeré květiny a kytice budou zabaleny v dárkové krabici, ve které najdete také certifikát o autenticitě a přání/darovací vzkaz. Balíček neobsahuje fakturu, kterou obdrží emailem objednatel.

Darovací vzkaz: Darovací vzkaz můžete pouze vyplnit nebo podepsat. Pokud si ho přejete vyplnit od nás, napište to do poznámky k vaší objednávce (s uvedením požadovaného textu, jména obdarované osoby, apod.).

Svazování kytic: Stříbrnou kytici si můžete objednat nesvázanou nebo svázanou. Ke svazování více zde.

Asistence s vázičkami

Vyberte si s z našeho obchodu. Prodáváme vázy pečlivě vybraných světových výrobců, které se hodí pro umístění květin. Vázy najdete zde.

Vyberte si z naší soukromé sbírky. Máme soukromou sbírku váziček různých typů, designů a velikostí vhodných pro GIYOU květiny. A také některé raritní vázy, které získáváme výběrem z celého světa.

Pokud kupujete větší množství květin nebo Royal květiny o nic se nestaráte. A vázičku, vedle dalších služeb, pro vás zajistíme, pokud si to budete přát. 

Pokud is chcete vázičku vybrat sami, pak máme pro vás doporučení, která najdete zde.

Obnovení galvanizace a kontrola květin

Stříbrné květiny galvanizujeme stříbrem o ryzosti 999/1000 pro dlouhodobé udržení jasu stříbra. Galvanizace vydrží dlouhou dobu. A i přirozená patina stříbra má své kouzlo. Přesto, pokud po nějaké době budete mít pocit, že stříbrným květinám chcete dopřát novou galvanizaci, obraťte se na nás a my jí odborně zajistíme (za úhradu nákladů galvanizace). Podobně vám obnovíme rhodiování květin z bílého zlata.

Poskytujeme skvělý po prodejní servis. A rádi vám kdykoli vaše květiny bez jakýchkoli poplatků zkontrolujeme a vyčistíme.