Šperkařské květiny ze zlata 999/1000 (24 kt)

Zlato 999/1000 (24 karátů) dává květinovým šperkařským dílům neobyčejnou podobu, barvu a hodnotu. Květiny z ryzího zlata vytváříme na zakázku.

Proč květiny z ryzího zlata


VZHLED

  • Na rozdíl od zlatých produktů ze zlata nižší ryzosti (14 kt a 18 kt), které mají poměrně širokou škálu barev, ryzí zlato (24 kt) má stejně jasný, působivý oranžovo-žlutý vzhled, který ho na první pohled odlišuje od zlata nižších ryzostí 

UNIKÁTNOST UŽITÍ

  • Díky své měkkosti se 24 karátové zlato pro výrobu běžných šperků používá ojediněle. Květiny z ryzího zlata ale neslouží k nošení, ale většinou k dekoraci prostor ve váze a riziko poškrábání je tak minimální. A užití tohoto působivého měkkého, ryzího zlata je nasnadě
  • 24 karátového zlato neobsahuje žádné legované kovy, jde o zlato nejvyšší ryzosti

HODNOTA

  • Kromě působivého vzhledu je jeho další vyhledávanou výhodou hodnota a snadná směnitelnost.

Estetika ryzího zlata v interiéru

Zlato má teplou barvu s jemným leskem. Vyzařuje prestiž, ušlechtilost, bohatství, dokonalost, smysl pro vytříbenost, štěstí, prosperitu, eleganci. Zlaté květiny, stejně jako stříbrné, odráží světlo a navíc, mohou přidat prostoru okouzlující hloubku tepla. Zářivá, sluneční barva má jedinečnou schopnost vytvořit příjemnou a rafinovanou atmosféru v prostoru. Dodá interiéru nejen pocit vznešenosti, ale také vřelosti a přívětivosti. 

Zlato je kov slunce. A historicky a instinktivně s ním bylo spojováno. A květiny ze slunce žijí. Slunce také určuje roční období, které podstatně ovlivňuje život květin.

Velká kytice z ryzího zlata v místnosti se může stát jejím elegantním centrálním bodem. 24 karátové zlato estetické vlastnosti zlata  umocní. Kytice květin z 24 karátové zlato ve váze je z mnoha hledisek mimořádná a vyžaduje určitý kontext. 

Pro umístění květin z 24 karátového zlata si vyberte vhodnou vázu.


Péče o 24 kt zlato

Ryzí zlato je velmi měkké a s květinovými šperky je třeba zacházet opatrně, zejména z pohledu poškrábání. Doporučenou péči o zlaté květiny z 24 kt zlata najdete zde.