Proč zásnubní květiny? 

Objevte kouzlo zásnubních květin a originální zásnuby bez zásnubního prstenu 

Zásnuby se zásnubními květinami vám mohou přijít osobnější, originálnější a romantičtější

Zásnubní tradice se mění
 

Jak se vyvíjí společnost, tak některé tradice zanikají, lidé hledají alternativy a i zásnuby se stávají vaší osobní volbou. Můžete se také zastavit nad myšlenkami, které historicky k zásnubním prstenům vedly. Není jedna zásnubní tradice a nemáte žádnou povinnost. Požádejte ženu o ruku způsobem, který je vám nejbližší, odpovídá vašim životům a milostnému přiběhu.

Symboly zásnubních květin
 

Zásnubní květiny GIYOU vznikly z fascinace přírodou, kterou přetvořily do unikátní podoby a navazují na tradici darování květin. Jsou o tanci lásky, přitažlivosti, radosti a odpovědné  svobodě. 

Originalita a překvapení
 

GIYOU zásnubní květiny jsou jediné svého druhu a poskytou vám originalitu a překvapení. A o tom by měl být zásnubní návrh především. Květiny předejte ženě jako právě natrhané luční květy nebo v dárkové krabičce.

Přitažlivost květin
 

U zásnubních květin se nemusíte stresovat výběrem zásnubního prstýnku a zda se bude ženě líbit. Přitažlivost květin je universální, nadčasová a nepodléhá módním trendům.  

Doma a stále na očích
 

Narozdíl od zásnubního prstýnku, bude zásnubní kytice zdobit váš domov ve váze, bude vám stále na očích a připomínat romantický okamžik a vaše rozhodnutí. A vyřešíte tím i případné dílema ženy, co se zásnubním prstýnkem po svatbě.  

Květiny pro decentní romantiku i velká vyznání 
 

Zásnubní květinou může být jedna nebo dvě květiny, malá nebo velká kytice ze stříbra nebo zlata. A dávají tak prostor pro decentní symboly i výjimečná zásnubní gesta. Mohou také tvořit svatební set se snubními květinami

Význam zásnubního šperku
 

Význam zásnubního prstenu nebo zásnubních květin je  v symbolu, který pro vás představuje. Nejde o číselnou, ale emoční hodnotu. Tak zvažte i druh kovu, který emoční hodnotu sám o sobě nevytváří. A nezavrhněte předem stříbrokvětiny ze stříbra, nezaslouží si to. 

Alternativa zásnub z kouzelné zahrady
 

Inspirujte se půvabnou alternativou zásnub. Objevte unikátnost GIYOU květin, jejich mistrovské šperkařské řemeslo a nové symboly, které pro zásnuby přináší.