Proč snubní květiny? 

Objevte proč snubní květiny vytváří kouzelný svatební obřad bez snubních prstenů.

Objevte mistrovské šperkařské řemeslo stříbrných a zlatých květin a nové symboly, které pro svatební obřad a váš vztah přináší.  

Svatební tradice a symboly snubních květin
 

Jak se vyvíjí společnost a naše vztahy, tak se mění svatební tradice, lidé hledají alternativy a svatba a její symboly se stávají především vaší volbou. Podpořte svůj svatební den symbolem, který odpovídá vašim životům a hodnotám.

GIYOU snubní květiny vznikly z fascinace přírodou a navazují na tradici darování květin. Jsou o tanci lásky, radosti a přitažlivosti. A možná to jsou hodnoty, které jsou vám, pro váš vztah, blízké.

Originální svatba se snubními květinami
 

Předejte si při svatebním obřadu namísto snubních prstenů vzácnou krásu přírody. A spojte květiny do kytice vašeho společného života.  

Přitažlivost květin
 

U snubních květin se nemusíte obávat výběru velikostí a stylu snubních prstýnků a zda je budete nosit i za pár let. Půvab květin a jejich přitažlivost je universální, nemění se a nepodléhá módním změnám. A GIYOU květiny jsou jediné svého druhu a dodají vaší svatbě unikátní originalitu.

Ve váze společného domova
 

Po svatbě bude vaše vzácná kytice stále s vámi, zdobit váš společný domov ve váze, poskytovat nekonečnou radost a předávat se z generace na generaci. A vyřešíte tím i zapomenuté snubní prstýnky na poličce nebo v šuplíku.  

Pro decentní i velké symboly
 

Snubní květiny podpoří váš slavnostní den  jemnou noblesou. A v podobě jedné nebo dvou květin, malé nebo velké kytice ze stříbra nebo zlata vytvoří decentní i výjimečný svatební symbol. 

Význam snubního šperku
 

Význam snubních prstenů i snubních květin je v symbolu, který pro vás představují. Nejde o číselnou, ale emoční hodnotu. Zvažte i druh kovu, který emoční hodnotu sám o sobě nevytváří. A nezavrhněte předem stříbro a květiny ze stříbra, nezaslouží si to.