Vaše časté otázky k dekoraci domova stříbrnými a zlatými květinami

Do čeho mohu květiny doma uložit?

Nejlépe do vázy. Informace k nabízeným vázám najdete zde.A naše doporučení, pokud si budete vybírat vázy sami, najdete zde.

Nejsou květiny pro dekoraci místnosti malé?

Většina GIYOU květin je vysoká jako jejich živá inspirace a vytváří půvabnou dekoraci prostor. Květiny a vázy si můžete u nás prohlédnout, vyzkoušet v různých vázách a prostoru. 

Je možné použít na květiny vyšší vázy?

Podle druhu květin jsou vhodné většinou vázy s užiším hrdlem o výšce od 7 do 10 cm. Můžete ale použít přiměřeně větší vázu, pokud dno vázičky podložíte (třeba aranžovací hmotou nebo drobnými skleněnými kamínky, které vám rádi poskytneme). Často například používáme pro větší kytice vázy s výškou 13 cm nebo mírně vyšší. 

Jakou vázu mi doporučíte pro jednu květinu?

Jedna květina vypadá  krásně například ve skleněných vázách Suagahara nebo menších porcelánových vázách Rosenthal. Můžete se také rozhlédnout mezi menšími raritními vázami.

Jakou vázu mi doporučíte pro kytici okolo sta květin?

Pro kytice o počtu 100 květin si můžete vybrat z většího počtu váz. Hrdlo vázy může být širší a váza vyšší. Půvabně vypadají velké kytice například v křišťálových vázách Moser (Beatuy, Caorle, Montagne).

Mohu si u vás koupit vitrínu pro květiny?

Skleněné vitríny neprodáváme, ale můžeme ji pro vás zajistit. V případě vašeho zájmu o Royal květiny nebo větší počet květin se o nic nemusíte starat a umístění a aranžování květin v prostoru pro vás provedeme. 

Můžete mi pomoct s výběrem vázy?

Rádi vám s výběrem vázy pomůžeme. Vázy si také můžete u nás vyzkoušet a prohlédnout. A v případě vašeho zájmu o Royal květiny nebo větší počet květin se nemusíte o nic starat. O našich službách více zde

Můžete mi pomoc s umístěním květin doma?

Rádi vám pomůžeme s výběrem váz i aranžováním. Vázy si také můžete u nás vyzkoušet a prohlédnout. A v případě vašeho zájmu o Royal květiny nebo větší počet květin se nemusíte o nic starat a květiny u vás umístíme. O našich službách více zde

Jakou největší kytici je možné umístit do jedné vázy?

Ze současných našich druhů květin jsme schopni umístit do jedné vázy kytici až 300 květin. V případě zájmu o kytici s více, než 300 květy, je možné na zakázku vytvořit zvláštní dílo, které by umístění většího množství květin umožňovalo. 

Je možné květiny umístit ve veřejných prostorech?

Bude záležet na podobě a organizaci místa, protože ve veřejných prostorech je dobré zvážit bezpečnost květin. O dekoraci květinovými šperky uvažujte především v komornějších veřejných prostorech typu recepce, lobby, zasedací místnost, kancelář, místnost pro hosty a návštěvy, apod. Doporučujeme také použít pro květiny skleněné vitríny nebo případně využít další možnosti bezpečnějšího umístění. Vhodných vitrín, které budou ladit s interiérem prostoru, je větší množství. Lze také vyhotovit na zakázku speciální vitríny nebo jiné výstavní umístění květin. Prosím kontaktujte nás pro konzultaci. 

Jaké jsou možnosti vitrín pro květiny?

Pro květiny můžete použít různě vitríny (z různých materiálů a velikostí) pro jednu vázu nebo více váz vedle sebe. Vitríny s uchycením na zeď nebo prosklené skříňově nebo stolové vitríny. Můžeme pro vás zajistit i vyhotovení zvláštní vitríny na zakázku. Prosím kontaktujte zákaznickou péči pro konzultaci a sdělení všech možností. 

Jak působí stříbro a zlato v interiéru, budou s ním ladit?

Přečtěte si o estetice vzácných kovů v interiéru - stříbra zde, zlata zde a ryzího zlata zde. A květiny si můžete také u nás v interiéru prohlédnout. Pokud budete potřebovat konzutlaci nebo si přát květiny prohlédnout, kontaktujte zákaznickou péči.

Další otázky a odpovědi najdete v často kladených otázkách a pokud na něco nenajdete odpověď, kontakujte nás email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.

Objevte více