Průvodce vázami

Vázy Rosenthal pro GIYOU květiny

Vázy Rosenthal

Pro menší i větší stříbrné nebo zlaté kytice (od pár až do 30 květin)

O výrobci:

Moderní, nadčasový design, smysl pro detail, perfektní řemeslné zpracování, kvalitní porcelán s půvabnými barvami. V německém Selbu byla tato dnes světově proslulá firma založena v roce 1879. Rosenthal na vytváření nadčasových designerských skvostů spolupracuje s osobnostmi z oblasti umění, designu a architektury.

Rosenthal a GIYOU květiny:

Spojení GIYOU s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění GIYOU květin do moderní, nadčasové designové vázy. Vázy Rosenthal se hodí pro menší stříbrné nebo zlaté kytice (od pár až do 30 květin). Další naše doporučení pro vhodnost Rosenthal váz pro GIYOU květiny najdete u každé Rosenthal vázy.

Skleněná váza Sugahara s fialkou a lístkem fialky ze zlata

Vázy Sugahara

Pro jednu květinu nebo menší kytici ze stříbra nebo zlata (od 1 do 25 květin)

O výrobci:

Japonská sklářská společnost Sugahara, jejíž historie spadá až do roku 1932, usiluje o to, aby její ručně vyráběné skleněné produkty byli stejně teplé jako lidské tělo a vykouzlili vám úsměv na rtech, když je držíte v ruce. Má sídlo v Chiba a v Japonsku několik obchodů (Tokyo, Osaka, Miyabi, Chiba). Ručně foukané skleněné vázy, do kterých je obtížné se nezamilovat, vynikají jednoduchostí, hebkostí a podmanivými barvami.

Sugahara a GIYOU květiny:

Ručně foukané sklo nechá GIYOU květiny plně vyniknout. Sugahara vázy doporučujeme zejména pro jednu květinu nebo malé kytice ze stříbra nebo zlata (až do 25 květin). Další naše doporučení pro vhodnost Sugahara váz pro GIYOU květiny najdete u každé Sugahara vázy.

Vázy Moser pro GIYOU květiny

Vázy Moser

Pro velké stříbrné nebo zlaté kytice a Royal květiny (od 20 do 250 květin)

O výrobci:

Ručně foukané, křišťálové vázy Moser, nadčasový design a mistrovská ruční práce proslulého českého skláře. Moser se od svého založení v 1857 zabývá výrobou bezolovnatého a ručně vyráběného luxusního křišťálu. Výroba každé vázy vyžaduje spolupráci i více než 40 sklářských mistrů. Barvy kříšťálu od Moser si zamilujete. Moser používá pouze bezolovnatý křišťál. Žádný jiný materiál přitom nevyžaduje od sklářů tolik zručnosti, jako právě on. Výsledkem jsou pak díla neobyčejné čistoty, lesku a tvrdosti.

Moser a GIYOU květiny:

Velké GIYOU kytice a Royal květiny a mistrovská krása Moser váz vytváří poutavou symbiózu. I pro světově unikátní zlatou kytici si zákazník vybral vázu Moser. Vázy Moser se hodí pro umístění 20 až 250 stříbrných nebo zlatých květin. Další naše doporučení pro vhodnost Moser váz pro GIYOU květiny najdete u každé Moser vázy.

Raritní japonská váza s GIYOU květiny ze stříbra.

Raritní vázy

Raritní vázy - soudobé i vintage - jsou perspektiva pro vás navíc. Hlavními hledisky jejich výběru jsou řemeslná, umělecká nebo jiná kvalita, odlišnost od jiných váz a vhodnost pro GIYOU květiny. Aktuální nabídka raritních váz se stále mění a většina váz je pouze v jednom kusu. Naše doporučení pro vhodnost raritních váz pro GIYOU květiny najdete u každé raritní vázy.

Doporučení k jiným vázám a konzultace

Pokud si budete chtít vybrat jinou vázu sami, máme pro vás pár doporučení zde. Pokud budete potřebovat konzultaci nebo pomoc s výběrem vázy, kontaktujte zákaznickou podporu.

VOLEJTE PRO KONZULTACI

Volejte pro konzultaci váz, radi vám pomůžeme.
+420 777 555 531