Váza Rosenthal Falda, Sea Salt

Váza Rosenthal Falda, 10 cm, Sea Salt

Cena: 750 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 5 000 CZK doprava zdarma.

Detail produktu:

  • Designová, Sea Salt porcelánová váza Falda, vysoká 10 cm se hodí do moderních ale i klasických interiérů. Porcelánová vázička vysoká 10 cm v barvě mořské soli. Sametově matná, plně probarvená porcelánová hmota, hedvábně jemná na dotek. Miniaturní podoba vázy, v originálu vytvořené v roce 2014 pro Rosenthal mladým designérem, současnou hvězdou německé designové scény Sebastianem Herknerem, který si tak realizoval zajímavý nápad - spojit klasickou baňatou vázu se skládanou manžetou, která objímá do vázy vloženou kytici.
  • Výska 10 cm, rozměny (HxVxŠ) 9,3 × 10,3 × 9,3 cm
  • Barva: matně bílá
  • Materiál: porcelán

Benefity:

  • Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.
  • Váza se hodí zejména pro umístění 10 až 40 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy. Tato vázička je také vhodná pro postupné sbírání. Je možné jí použít s mírným vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky (fotky s levandulí) nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro vyšší umístění květin ve váze (fotka mixovaných lučních květin). Krásně v ní vypadají levandule od cca 10-30 ks, naopak není vhodná pro jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky atd).