Váza Rosenthal Falda, Sea Salt

Váza Rosenthal Falda, 10 cm, Sea Salt

Cena: 750 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 4 000 CZK doprava zdarma.

Designová, Sea Salt porcelánová váza Falda, vysoká 10 cm se hodí do moderních ale i klasických interiérů. Porcelánová vázička vysoká 10 cm v barvě mořské soli. Sametově matná, plně probarvená porcelánová hmota, hedvábně jemná na dotek. Miniaturní podoba vázy, v originálu vytvořené v roce 2014 pro Rosenthal mladým designérem, současnou hvězdou německé designové scény Sebastianem Herknerem, který si tak realizoval zajímavý nápad - spojit klasickou baňatou vázu se skládanou manžetou, která objímá do vázy vloženou kytici.

Rozměny (HxVxŠ) 9,3 × 10,3 × 9,3 cm
Barva: matně bílá
Materiál: porcelán

Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.

Váza se hodí zejména pro umístění 10 až 40 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy. Tato vázička je také vhodná pro postupné sbírání. Je možné jí použít s mírným vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky (fotky s levandulí) nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro vyšší umístění květin ve váze (fotka mixovaných lučních květin). Krásně v ní vypadají levandule od cca 10-30 ks, naopak není vhodná pro jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky atd).