Váza Rosenthal Fast, bílá

Váza Rosenthal Fast, 10 cm, bílá

Cena: 750 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 5 000 CZK doprava zdarma.

Detail produktu:

  • Designová, sněhově bílá porcelánová váza je vysoká 10 cm. Jde o krásný objekt, hodící se do moderních ale i klasických interiérů. Vychází z návrhu designera Cédrica Ragota, který se nechal inspirovat klasickým oblým tvarem čínských váz. Vázu si však představil v pohybu, který následně jakoby zastavil a posléze vyobrazil v porcelánu samém. Cédric Ragot (1973 - 2015) vystudoval Francouzský národní institut pro pokročilá studia designu a posléze založil vlastní studio. Navrhoval mimo jiné nábytek pro přední výrobce jako je například Roche Bobois. Známou prací je také oceněný flakon parfému Invictus od Paco Rabanne. Za své výtvory získal řadu ocenění, včetně ceny Good Design právě za návrh vázy Fast.
  • Výška: 10cm., rozměny (HxVxŠ) 5,9 × 9,4 × 5,9 cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: porcelán

Benefity: 

  • Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.
  • Váza Rosenthal Fast se hodí pro umístění 10 až 30 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy.  Vhodné je do mixu pro tuto vázu umístit i vyšší květiny a trávy (levandule, jílek, jitrocel). Tato vázička je také vhodná pro postupné sbírání. Je možné jí použít s vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky (fotky s mixem lučních květin) nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro vyšší umístění květin ve váze a pro snadné aranžování většího počtu květin.  Krásně v ní vypadá mix a vyšší květiny, naopak není vhodná jen pro samotné jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky atd).