Eternity kytice GIYOU. Kytice ze stříbrných a zlatých květin ve váze.

Eternity kytice pro působivá pravidelná vyjádření 

Každý rok ve stejný čas
 

Ať už k darování ženěnarozeninám, narození dítěte, pro zásnuby, snubní květiny, nebo výročí, je opětovné připomenutí vašeho vztahu, lásky, milníku nebo uznání, v podobě nové vzácné květiny do vázy, okouzlujícím oceněním. A obdarovaný může být každý rok ve stejný čas překvapený unikátní květinou a vaším vyjádřením. V romantickém vztahu pravidelné darování pomůže vyjádřit lásku, v pracovním prostředí uznání a ocenění, v rodinném prostředí vděčnost a péči. 

Tipy pro pravidelné darování květin

1. Eternity kytice -
pro ženu, narozeniny, narození dítěte, zásnubní a snubní květiny, výročí, dárek ke svátkům

Využijte Eternity kytici pro dárek ženě, k narozeninám, narození dítěte, ke Dni matekpro zásnuby, snubní květiny vánoční dárek nebo výročí. Darujte prvou jednu květinu, malou nebo větší kytici ze stříbra nebo zlata. A každý následující rok stejný čas darujte obdarovanému další květinu. Vaše opakované darování může trvat po dobu vašeho vztahu nebo celý život. Eternity kytice je vyjádřením trvající lásky nebo uznání a pro obdarovaného bude mít silný význam.

2. Využijte Eternity službu 

Pokud se rozhodnete pro opakované darování, můžete se přihlasit k Eternity službě.
Služba je pro vás. O vaše pravidelné darování se postaráme a vaše blízká osoba od vás vždy obdrží v daný čas novou květinu. 

KONTAKTUJTE NÁS 

Kontaktujte nás ohledně opakovaného darování květin 
info@giyou.cz +420 777 555 531