Světově unikátní květiny pro originální suvenýr z Čech 

Objevte vzácnou krásu přírody, příběh a mistrovské řemeslo květin ze stříbra a zlata a jejich unikátnost pro ojedinělý dárek z Čech 

Karlův most v Praze

STÁLE NAZÝVÁM PRAHU DOMOVEM 

Unikátní suvenýr z Prahy 

Ať už hledáte decentní upomínkový suvenýr nebo exkluzivní dárek, projděte se vzácnou zahradou jemných stříbrných a zlatých květin a přivezte si domů kus české unikátnosti,  kultury a oceňovaného řemesla.

Oslavte s GIYOU květinami kulturní a řemeslné poselství, které Čechy nabízí a podělte se se svými blízkými o krásu netradičních českých květin.

Objevte unikátní vzpomínky na Prahu v našem krátkém videu.

Socha Bedřicha Smetany v Praze

ČECHY A GIYOU KVĚTINY

České řemeslné a umělecké nadání

Čechy mají pověst řemeslně a umělecky nadané a tvořivé země.

Přírodní půvab Čech, krása českých měst (např. Praha nebo Český Krumlov), dochovaná hluboká historie celé země, řemeslné mistrovství českých lidí (např. ve sklářské výrobě a bižuterii) a českých umělců (včetně významných českých skladatelů jako byl Bedřich Smetana, Antonín Dvořák nebo Leoš Janáček, spisovatelů jako Milan Kundera, Franz Kafka nebo Karel Čapek, režisérů jako např. Miloš Forman nebo malířů jako byl třeba Alfons Mucha) jsou dobře známy a uznávány po celém světě.

A i s tímto dědictvím vám můžeme nabídnout inspiraci pro unikátní suvenýr a dárek z Čech.

Unikátní kytice květin z ryzího zlata GIYOU ve váze Moser

VÁŠEŇ DVOU LIDÍ A PŘEROD VE FIRMU 

Příběh českého unikátu 

GIYOU květiny vychází z inspirace zahrady historického místa v Čechách ukryté v malé vesnici s 15 domy. Po třech letech přípravy byly květiny připraveny. Po jejich uvedení na trh v roce 2022 získaly téměř okamžitě uznání ze strany osobností, médií a mimořádné zakázky, včetně zakázek na vytvoření světově unikátních kytic z ryzího zlata.

A sen zakladatelů rozkvetl ve firmu, která začala květiny prodávat do celého světa. Vznikla prvá světová zahrada květin ze stříbra a zlata.

Kytice pomněnek ze stříbra ve váze Sugahara

MISTROVSTVÍ

Dárek na památku, pro ženu, dekoraci domova

Pokud darujete GIYOU květiny, nedarujete pouze něco, co si vy nebo vaší blízcí zamilují a bude vám přinášet nekonečnou radost, ale také darujete příběh, vycházející z české historie a kultury.

Květiny vznikají precizním ručním šperkařským řemeslem v malé rodinné firmě Čechách. A jsou určeny pro Čechy, kteří jsou největšími zákazníky firmy a také pro lidi z celého světa, kteří mají možnost květiny koupit přes e-shop nebo v GIYOU GARDEN v centru Praze.

GIYOU květiny vám přinesou nejen originální suvenýr a upomínkový předmět, ale také netradiční dárek pro ženu, exkluzivní vánoční dárek, dárek k výročí nebo symbol pro svatby a zásnuby. A také originální dekoraci domova.

Obrazovka a vystavené květiny v obchodě GIYOU GARDEN, Praha

OBCHOD V CENTRU PRAHY

Navštivte obchod GIYOU GARDEN

Nachází se v srdci Prhay, 1 minuta pěšky z Václavského nám., 5 minut ze Staroměstského nám.:

Jungmannovo náměstí 765/5, 110 00 Praha 1
Otevírací doba:  Po-So 11:00 - 19:00
Tel: +420-776-181-149
Email: jungmannovo@giyou.cz


 

Tipy na exluzivní dárky na památku z Prahy

Pokud hledáte krásný a kvalitní suvenýr nebo exluzivní dárek z Prahy nebo Čech na památku, který vycházá z českého umění, řemeslného mistrovství a kultury, inspirujte se naší neobvyklou stříbrnou a zlatou zahradou a obejvte naše tipy. 

1. Stříbrné květiny, dárek na pamáku z Čech

Inspirujte se jednotlivými stříbrými květinami nebo si z nich vytvořte malou nebo velkou kytici podle vás. Při koupi suvenýru vždy zvažte dárek, kterým si domů přivezete kousek místní kultury. A upřednostněte kvalitní suvenýr a řemeslné zpracovaní, které povede k tomu, že vám dárek vydrží dlouho. Květiny ze stříbra jsou vytvářeny ručním precizním šperkařským řemeslem a budou vám přinášet nekonečnou radost a předávat se mezi generacemi.

2. Suvenýr stříbrné kytice z Prahy 

Inspirujte se různě velkými kyticemi stříbrných květů pro suvenýr nebo dárek z Prahy. Díky kytici květin ze stříbra nikdy na svou cestu a pobyt v Praze nezapomenete.

3. Větší kytice zlatých květů pro unikátní dárek z Prahy

Odhalte krásu větších kytic ze zlata pro mimořádný dárek z Prahy, dárek pro vaše nejbližší nebo exkluzivní dekoraci domova 

4. Exkluzivní kytice na zakázku z Prahy

Navštivete v rámci vašeho poznávání Čech náš showroom na venkově (20 minut autem z Prahy, 15 minut od mezinárodního letiště Václava Havla) nebo GIYOU GARDEN v centru Prahy (1 minuta pěšky z Václavského nám. a 5 minut ze Staroměstského nám.). Předejte nám své představy pro vytvoření originálního květinového díla na zakázku nebo vytvoření květin z 24 karátového zlata. Může spočívat například ve vytvoření zvláštních druhů květin, květin pro ozdobu velkých prostor, pro dekoraci velkých váz nebo květin pro zvláštní příležitosti. Kontaktujte zákaznickou péči info@giyou.cz, +420 777 555 531.

NAVŠTIVTE NÁS 

Interiér showroomu GIYOU s vystavenými květinami

SHOWROOM

Pokud hledáte klid, exkluzivní prostředí, chcete se seznámit s pozadím našich produktů nebo jejich všemi možnostmi, včetně výtvorů ze zlata 999/1000, květin z řady Royal nebo tvoření na zakázku.

Interiér obchodu GIYOU GARDEN

GIYOU GARDEN

Pokud Vám vyhovuje kratší setkání a osobní konzultace v srdci Prahy. Obdobně jako při setkání v showroomu, se s vám rádi podělíme o naši vášeň a zkušenosti.