Tipy na dárky k výročí svatby. Oslavíme naše výročí ve vzácné zahradě?

Dárek k výročí by měl být elegantní, nadčasový, osobní a jedinečný. Měl by vyprávět příběh a vytvářet nové vzpomínky. Objevte našeho průvodce dárky k výročí a oslavte svá výročí ve vzácné zahradě stříbrných a zlatých květin. 

Oslava výročí a jeho dárky 


Výročí jsou zastavením. Příležitostí vnímat událost, její vývoj a  podívat se dopředu. A podobně je tomu u výročí svatby nebo partnerství, jsou cestou k sobě. Výročí můžeme prožít s ohňostrojem, večírky a dárky, ale podstata je věnovat se chvíli sobě. 

Každý má jiný pohled, i na vztah, který oslavuje a dárky k jeho ocenění. Proto někdo volí k výročí vtipný dárek, romantický, nostalgický, někdo vzpomínkový nebo dobrodružný. A někdo zvolí elegantní, nadčasový a jedinečný dárek, protože mu přijde pro ocenění nejbližšího lidského vztahu, jeho vzácnosti a smyslu nejpříhodnější.

 A k tomuto významu vztahu a výročním dárkům se přikláníme a pro ně máme tipy ze vzácné zahrady.

GIYOU zahrada stříbrných a zlatých květin 


Příběh vzácné zahrady začal u dvou lidí - muže a ženy. Inspirací jim byla jejich zahrada i jejich vztah. Květiny neměly návod  a musely nejdříve vykvést v jejich myslích. Byly pro ně projevem krásy, života, lásky, lidského snažení a přání dát lidem nový prožitek.

Více o příběhu GIYOU najdete zde. A proč jsou květiny pro lidi přitažlivé najdete zde

Průvodce a tipy na dárky k výročí 

Tipy na originální, elegantní i výjimečné dárky ze vzácné zahrady podle roků výročí


Je více způsobů jak ke stříbrným a zlatým květinám pro účely oslavy výročí přistoupit. V našich tipech často vycházíme ze symboliky květin, jejich počtu nebo vzácného kovu pro dané výročí, ale nemusíte se jimi tolik řídit. A můžete si také najít svůj vlastní způsob, který vám bude blízký nebo květiny darovat s větší dávkou spontánnosti. Přesto pro vás máme pár konkrétních tipů, aby jsme vám vaše hledání usnadnili nebo vás inspirovali. Našeho průvodce jsme zaměřili na hlavní kulatá výročí, ale můžete ho dobře vztáhnout i na jakákoli jiná výročí.

Tipy na dárky k 1. výročí svatby

1. výročí svatby - Papírová svatba

Kytice květin ze stříbra GIYOU v hnědé skleněné váze

1

TIP NA DÁREK K 1. VÝROČÍ 

Dárek k výročí - jedna květina ze stříbra nebo zlata 

CENA GIYOU: 1.200 Kč - 40.000 Kč

Za ideální šperk k prvnímu výročí svatby se pokládá zlato. Váš vztah je na začátku, dejte mu prostor, aby se rozvinul, zesílit a získal všechny barvy. Inspirujte se jednotlivými stříbrnými a zlatými květinami a vyberte si jednou květinu pro oslavu vašeho prvého výročí. Pokud by jste si přáli darovat k prvému výročí hodnotnější dárek, inspirujte se většími stříbrnými nebo zlatými kyticemi

Velká kytice květin v rukách ženy

2

TIP NA DÁREK K 1. VÝROČÍ 

Originální dárek k výročí - Eternity květiny 

CENA GIYOU: OD 1.200 Kč

Objevte půvab tradice pravidelného darování květin. První výročí svatby nebo první výročí vztahu může být skvělou příležitostí. Darujete k výročí jednu květinu ze stříbra nebo jednu květinu ze zlata nebo malou kytici a každý následující rok, na vaše další výročí, jí doplňte o novou květinu. Eternity kytice je vyjádřením lásky a trvajícího uznání.A Eternity služba vám zajistí, že váš výroční dárek obdrží žena od vás každý rok včas. A tradice výročního darování může trvat celý život. Každý rok ve stejný čas.

Tipy na originální dárky k 1. výročí svatby nebo 1. výročí vztahu

Tipy na dárky ke 4. výročí svatby

4. výročí svatby - Květinová svatba

Misky s jídlem na stole

1

TIP NA DÁREK K 4. VÝROČÍ 

Dárek ke květinové svatbě

CENA GIYOU: OD 6.000 Kč

Přestože čtvrté výročí svatby není výročí kulaté, je zasvěcené květinám a ovoci. Oslavuje květiny a vybrat ze vzácné zahrady elegantní dárek ke 4. výročí je proto nasnadě. Můžete vybrat symbolické čtyři květiny nebo si třeba pohrát se stříbrnými i zlatými květinami a vytvořit z nich originální výroční kytici do vázy.

Poskládané bílé ručníky

2

TIP NA DÁREK K 4. VÝROČÍ 

Dárek k výročí - aranžovaná výroční kytice 

CENA GIYOU: 5.000 Kč - 50.000 Kč

Pro oslavu 4. výročí svatby si můžete nechat také vytvořit aranžovanou stříbrnou kytici se živými, sušenými nebo stabilizovanými květinami. GIYOU vám kytici vytvoří dle vašeho přání a sezonní dostupnosti květin. Vyberte si druhy a počet květin ze stříbra a poraďte se o možnostech jejich aranžování.

Tipy na dárky k 5. výročí svatby

5. výročí svatby - Dřevěná svatba

Pokoj pro luxusní SPA a masáže

1

TIP NA DÁREK K 5. VÝROČÍ 

Originální dárky k výročí - kytice sedmikrásek 

CENA GIYOU: 6.500 Kč - 65.000 Kč

Moderním dárkem k pátému výročí je stříbro a květiny sedmikrásky a kopretiny. Inspirujte se kyticemi sedmikrásek. Můžete si vybrat kytici deseti sedmikrásek ze stříbratřiceti sedmikrásek ze stříbra nebo symbolickou kytici pěti sedmikrásek za zlata. Nebo si vytvořit kytici sedmikrásek podle sebe, třeba složenou z mixu stříbrných i zlatých sedmikrásek.

Luxusní domek u moře v tropech

2

TIP NA DÁREK K 5. VÝROČÍ 

Dárek k výročí - kytice pěti různých květin

CENA GIYOU: 6.500 Kč - 120.000 Kč

K 5. výročí svatby nebo 5. výročí vztahu můžete také darovat kytici různých druhů pěti květin - stříbrných nebo zlatých. U zlatých květin můžete kombinovat různé barvy zlata a rozehrát výroční kytici barvami. Elegantní kytici šperků předejte jako právě natrhané luční květiny, ve váze nebo dárkové krabici. Ve váze bude rozdávat radost po generace.

Tipy na originální dárky k 5. výročí svatby - výroční kytice z pěti květin a kytice sedmikrásek

Tipy na dárky k 10. výročí

10. rok výročí svatby - Cínová, hliněná svatba

Šálek kávy na stole

1

TIP NA DÁREK K 10. VÝROČÍ 

Dárek k výročí - narcis nebo kytice narcisů ze zlata nebo stříbra

CENA GIYOU: OD 3.500 Kč

Desáté (10.) výročí svatby je zasvěceno nejen diamantům, ale také narcisu. Název narcisu pochází z řeckých mýtů, jako symbol je užíván v mnoha kulturách a často ztvárňován v umění. Patří k vyšším šperkařským květinám. Narcisy ze stříbra nebo zlata jsou krásné. Využijte krásu a symboliku narcisů pro originální dárek k 10 výročí svatby. Ve váze vám bude rozdávat radost po generace.

Čočka fotoaparátu v rukách fofotrafa

2

TIP NA DÁREK K 10. VÝROČÍ 

Unikátní dárek k výročí - kytice 10 zlatých květin 

CENA GIYOU: OD 50.000 Kč 

Oslavte významné 10. výročí svatby vzácnou krásou přírody a unikátního šperkařského řemesla a vyberte si kyticí deseti jemných květin ze zlata. Každá žena miluje květiny a šperky a jejich kombinace je ideální volbou pro dárek ženě a oslavu vašeho výročí, včetně tohoto desátého. Můžete si vybrat kytici složenou z jednoho druhu nebo různých druhů květin a také si vybrat barvu zlata. Květinám připravte jejich nový domov ve vhodné váze.

Tipy na originální dárky k 10. výročí svatby

Tipy na dárek k 15. výročí svatby

15. rok výročí svatby - Křišťálová svatba

Mix zlatých květin GIYOU ve váze

1

TIP NA DÁREK K 15. VÝROČÍ 

Dárek k výročí z 15 levandulí ze zlata a stříbra 

CENA GIYOU: 122.400 Kč

Středomořská levandule nás obvykle omračuje barvami a vůní, levandule ze stříbra a zlata vás nadchnou šperkařským řemeslem, jemností a stálostí. Využijte krásu této květiny pro výjimečný dárek k 15. výročí svatby. Kytice bude zářit ve váze domova a pro ženu bude věčnou radostí a vzpomínkou, kterou předá svým dětem. České, unikátní šperkařské řemeslo. Stříbro 925/1000, zlato 585/1000. 

Zlatý medailonek pro umístění fotky

2

TIP NA DÁREK K 15. VÝROČÍ 

Dar k výročí - kytice patnácti květin

CENA GIYOU: OD 19.000 Kč 

Vyberte si okouzlující kytici patnácti květin ze stříbra nebo zlata pro 15. výročí svatby. A křišťálovou svatbu můžete poctít i křišťálovou vázou, do které vzácné květiny umístíte. Možná vás nadchne některá váza od českého skláře Moser. Křišťálové vázy Moser vhodné pro umístění GIYOU květin najdete zde. České, unikátní šperkařské řemeslo ze stříbra 925/1000 a zlata 585/1000.

Tipy na exkluzivní dárky k 15. výročí svatby 

Tipy na dárek k 20. výročí svatby

20. rok výročí svatby - Porcelánová svatba

Křišťálové vázy Moser

1

TIP NA DÁREK K 20. VÝROČÍ SVATBY

Eternity kytice pro dárky k výročí svatby

CENA GIYOU: OD 5.000 Kč 

Pokud jste nezaložili tradici opakovaného darování květin k výročí svatby dříve, možná je vaše 20. výročí svatby další příležitostí. Darujete si k výročí jednu květinu ze stříbra nebo jednu květinu ze zlata nebo malou kytici a každé další výročí darujte ženě do kytice novou  květinu. Každý rok GIYOU vypěstuje nové druhy květin a budete mít tak příležitost si pro vaše nové výročí vždy vybrat. Objevte Eternity službu, zajistí vám, že váš působivý výroční dárek dorazí každý rok včas. 

Royal zlaté květiny GIYOU ve váze

2

TIP NA DÁREK K 20. VÝROČÍ SVATBY

Exkluzivní dar k výročí svatby - kytice 20 zlatých květinových šperků

CENA GIYOU: OD 200.000 Kč 

Pro mimořádný dar k 20. výročí svatby objevte Royal kytici Berlín složenou z dvaceti zlatých květin nebo kytice o podobném počtu květin. Dvacáté výročí je významným životním milníkem a může vám přijít vhodné ho uctít darem výjimečné krásy a mistrovského řemesla. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. Odhalte tajemství českého, unikátního šperkařského řemesla.

Tipy na dárky k 20. výročí svatby 

Tipy na dárky k 25. výročí svatby a stříbrné svatbě

25. výročí svatby - Stříbrná svatba

Kytice květin ze stříbra GIYOU v hnědé skleněné váze

1

TIP NA DÁREK K 25. VÝROČÍ SVATBY

Dárek k 25. výročí, stříbrné svatbě - kytice 25 květin ze stříbra

CENA GIYOU: 42.142 Kč

Čtvrtstoletí spolu. Stěží by jste asi hledali příhodnější dárek ke stříbrné svatbě nebo 25. výročí, než je kytice 25 stříbrných květin. Vytvořte si výroční kytici 25 květin z jednotlivých květin ze stříbra podle vás. Nebo se inspirujte krásnou kyticí složenou z 25 stříbrných květin určenou právě pro toto významné 25. výročí. Autorské, české šperkařské řemeslo, stříbro 925/1000. 

Velká kytice květin v rukách ženy

2

TIP NA DÁREK K 25. VÝROČÍ SVATBY

Dárek ke stříbrné svatbě - výroční kytice ze stříbra a zlata

CENA GIYOU: OD 50.000 Kč

Stříbro se zdá pro 25. výročí a stříbrnou svatbu první volba, přesto pokud dáváte přednost zlatu, můžete objevit zlatou zahradu a její mistrovské zlaté kytice nebo půvabné kytice složené ze stříbrných i zlatých květin. Třeba kytici deseti stříbrných a zlatých pomněnek. Vyberte si pro oslavu stříbrné svatby oblíbené druhy květin a nezapomeňte si pro ně vybrat vázu, budou vám za ní vděčné.

Tipy na výjimečné dárky k 25. výročí svatby a stříbrné svatbě

Tipy na dárek k 30. výročí

30.  výročí svatby - Perlová svatba

Misky s jídlem na stole

1

TIP NA DÁREK K 30. VÝROČÍ SVATBY

Dárek k 30. výročí svatby - výroční kytice 30 květin ze stříbra

CENA GIYOU: OD 39.000 Kč

Velké kytice třiceti květin ze stříbra jsou půvabné, budou působivým dárkem k výročí, dekorací domova i věčnou radostí a vzpomínkou. Stříbrnou kytici předejte jako právě natrhané luční květiny, ve váze nebo dárkové krabici. Ve váze bude zdobit váš domov a rozdávat radost po generace. Stříbro 925/1000.

Poskládané bílé ručníky

2

TIP NA DÁREK K 30. VÝROČÍ SVATBY

Exkluzivní dárek k 30. výročí svatby - kytice 30 květin ze zlata

CENA GIYOU: OD 385.000 Kč

Dopřejte významnému jubileu 30. výročí mimořádný dárek. Kytice 30 zlatých květin mezi ně patří. V současné době GIYOU vytváří dvě zlaté kytice z 30 květin - Royal kytici New York a Royal kytici Paříž. Kytice Paříž obsahuje i nové druhy květin z kolekce květin roku 2024.  Můžete si také vytvořit výroční kytici ze zlatých květin podle vás. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. 

Tipy na dárky k 30. výročí

Tipy na dárek k 50. výročí a zlaté svatbě

50. výročí svatby - Zlatá svatba

Pokoj pro luxusní SPA a masáže

1

TIP NA DÁREK K 50. VÝROČÍ SVATBY

Exkluzivní dárek k 50. výročí - kytice pěti narcisů ze zlata

CENA GIYOU:  315.921 Kč

Síla narcisu je v jeho kráse a symbolu. Royal kytice Cardiff je složena z pěti zlatých narcisů. A každý z nich může zobrazovat 10 let vašeho společného života. Jubileum 50. výročí nebo výročí zlaté svatby je mimořádný milník a životní událost a kytice zlatých narcisů bude pro něj krásným symbolem. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. Zlato 585/1000.

Luxusní domek u moře v tropech

2

TIP NA DÁREK K 50. VÝROČÍ SVATBY

Dárek k 50. výročí, dar ke zlaté svatbě - výjimečná kytice 50 zlatých květin 

CENA GIYOU: 612.000  Kč

Royal kytice Saky s padesáti zlatými květinami patří k nejhodnotnějším GIYOU kyticím ze  zlata 585/1000. Jde o výjimečný dárek pro výjimečné životní jubileum. Mezi které 50. výročí patří. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. Rádi budeme vašimi osobními průvodci a s výběrem vám pomůžeme.

Tipy na exkluzivní dárky k 50. výročí svatby

GIYOU
info@giyou.cz