Čím je vzácná zahrada přitažlivá

Koncept zahrady, květin a šperků


GIYOU vychází ze tří základních konceptů - zahrady, květin a šperků.

Zahrady jsou tradičně místem pěstování, požitkářství, přírodní reality, meditace, hry smyslů a zážitků, estetiky i reprezentace. GIYOU vznikla z fascinace zahradou a touhy vytvořit podobný obohacující prostor. Vzácnou zahradu, ve kterém bude prožitkem samotná procházka i v něm lidé najdou užitek jejích unikátních květinových plodů.

Květiny jsou jedna z nejkrásnějších částí přírody a tradičně spojovány s krásou. GIYOU jim daly unikátní podobu a i přes řemeslné zpracování si část ze živých květin uchovávají.

GIYOU je i šperkařský produkt, které pro lidi vždy nějak souvisel s touhou po kráse, tradici, osobním spojením s druhým člověkem, moci a uměním. 

Věčná krása
 

GIYOU zastavuje krásu v čase a prodlužuje radost z květin. Vázy přestávají být “křišťálovým popravištěm květin“ a stávají se domovem trvalého půvabu, který může vyvolávat pocity spojené s historií, tradicemi a pomáhat lidským vztahům. 

Nová kategorie dárků
 

GIYOU květiny přinesly zcela novou kategorii dárků a symbolů pro vzácné momenty a svátky.

Šperk, který se mění


Rozmanitost květin, nekončící pěstování nových druhů a možnost skládat je do kytic láká ke sbírání a pravidelnému darování. GIYOU jsou květinový šperkem, který může být každou chvíli jiný.

Spojení s jemností, radostí a řemeslným uměním
 

GIYOU přináší emoce květin - radost, jemnost a půvab. Které se mohou mísit s pocitem hrdosti na  unikátní řemeslo a generační hodnotu věci.

Universálnost květin


Díky možnosti vybrat si různě vzácné materiály a vlastní velikost kytic se hodí prakticky pro každý rozpočet a příležitost.

Luxus a výjimečnost


A některé z nich, zejména velké zlaté kytice, kytice z ryzího zlata nebo květinová tvoření na zakázku,  mají podstatné prvky luxusu a výjimečnosti.