GIYOU 2023 a poděkování

Nejde popsat jen slovy, co pro GIYOU rok 2023 znamenal. Byl to počátek zcela nového šperkařského produktu, o kterém jsme nevěděli, jak bude přijat. Neočekávaného zájmu veřejnosti, médií a osobností. Našeho rozvoje a přerodu vášně dvou lidí ve firmu, která začala květiny prodávat do celého světa. A především naší radosti z práce, poznání mnoha skvělých lidí, nadšení zákazníků a plánů do budoucna.

Leden 2023

Po uvedení stříbrných květin v listopadu 2022 a otevření showroomu v prosinci 2022, jsme v lednu 2023 začali vytvářet květiny ze zlata. Ten samý měsíc jsme získali zakázku na vyhotovení pravděpodobně nejcennější zlaté kytice vytvořené v současném světě.

Červen 2023

Otevřeli jsme GIYOU GARDEN na Jungmannově nám. v Praze. Obchod je stále v naší pozornosti a jeho vylepšování trvá do současnosti.

Únor 2023

Začali jsme pracovat na otevření prvého kamenného obchodu v Praze, výběru lokace a designu obchodu. Jsme rádi za  klidnější místo historického náměstí v samém srdci Prahy.

Říjen 2023

Začali jsme pracovat na nových druzích květinových šperků, které budou představeny první jarni den v březnu 2024.

Březen 2023

Uvedli jsme řadu Royal květiny - Kytici Praha, Kytici Vídeň, Kytici Berlín, Kytici New York a Kytici Saky. A dokončili přípravu na výrobu a prodej květin ve zlatě vyšších ryzostí.

Listopad 2023

Začali jsme intenzivně pracovat na rozvoji 7 oblastí užití květin, které se odrazí v květinových produktech, komunikaci a nových spolupracích.

Duben 2023

Dokončili jsme světově unikátní zlatou kytici. Byla pro nás především sdělením, že jdeme správnou cestou.

Prosinec 2023

Pokračuje redesign webu. A jsou položeny základy rozvoje v roce 2024.  

Naše vášeň pro vytváření mistrovských, unikátních květinových šperků a ohohacení vašich životů zůstává stále stejná. A uvědomujeme si, že úspěch GIYOU byl založen nejen na naší práci, ale i na vztazích se zákazníky, spolupracovníky a veřejností. A nárůst těchto vztahů v uplynulém roce bvyl velký.

Bez vás by nic z toho, co se  v GIYOU událo nebylo možné. A jsme vám za to vděčni.

GIYOU