Žena se stříbrnými květinovými šperky mezi prsty. Květiny pro postupné sbírání.

Vzácná zahrada pro postupné sbírání

Ať už sbíráte květiny pro sebe nebo do rodinné vázy, inspirujte se možností vytvořit si svou kytici květinových šperků postupem času a našimi tipy pro postupné sbírání. Půvab GIYOU květin, každoroční pěstování nových druhů a možnost vytvářet z nich, pro vlastní radost, darování nebo dekoraci, kytice, jen vybízí k jejich postupnému sbírání.

Tipy pro postupné sbírání

Člověk se těší na nový přírůstek, ani neví, jako nové druhy příští rok vzniknou a vaše kytice vzniká pečlivým sbíráním postupně. Každý rok GIYOU vypěstuje okolo 4 až 6 nových druhů květin. A za pět, deset let nebo půlku života může být ve vaší váze velká kytice stříbrných nebo zlatých květin. Složená z vaší radosti, příběhů a vzpomínek. 

Pokud nám sdělíte, že květinu objednáváte se záměrem postupného sbírání (informace vás k ničemu nezavazuje), zákaznická podpora vás bude kontaktovat s nabídkou pomoci, nad obecné podmínky prodeje květin GIYOU, ohledně doručení květin, speciálních přání nebo dalších pozorností. A budeme vás také přednostně informovat o nových druzích květin.

1. Stříbrné květiny pro sbírání

Vyberte si své oblíbené květiny ze stříbra pro postupné sbírání

2. Květiny ze zlata pro sbírání

A sbírat také můžete květiny ze zlata nebo si ze stříbrných a zlatých květin vytvořit smíšenou kytici

3. Vyberte si pro květiny vázu 

Vyberte si pro sbírané květiny skleněnou nebo porcelánovou vázu

Nakupujte podle kolekcí

Nakupujte podle ceny

VOLEJTE PRO OBJEDNÁNÍ

Pokud dáváte přednost telefonické objednávce
nebo se potřebuje poradit, rádi vám pomůžeme.
+420 777 555 531