Vaše časté otázky ke svatebním kyticím

Jakou si mohu objednat svatební kytici?

Ohledně svatební kytice je nutná konzultace a vytvoření konkrétní podoby kytice dle vašeho přání (produktu na přání). Můžete si vybrat buď určený typ svatební kytice různých druhů, o počtu 15 nebo 30 květin (SVATEBNÍ KYTICE) nebo vlastní svatební kytici podle vás. Stříbrné nebo zlaté květiny ve svatební kytici mohou být (ale nemusí) doprovozeny vhodnými doplňujícími živými nebo sušenými květinami. V ceně svatební kytice jsou zahrnuty veškeré konzultace, doprovodné živé květiny a svázání kytice.

Jaké doprovodné živé květiny jsou do svatební kytice vhodné?

Jako doplňující živé květiny se hodí zejména květiny s drobnými květy, vhodné barvy a zároveň takové, které vydrží delší dobu. Vhodné jsou například různé druhy a barvy šateru/nevěstina závoje (Gypsophila paniculata). Doplňující živé květiny s námi můžete konzultovat. Ne veškeré živé květiny jsou vhodné a podléhají také dostupnosti a sezónnosti. Při jiném než osobním doručení, je třeba volit takové doprovodné květiny, které jsou vhodné pro dohodnutý způsob doručení (zpravidla nebudou vhodné čerstvé květiny).

Jak velkou mohu vytvořit vlastní svatební kytici?

Můžete si objednat vlastní svatební kytici v minimálním počtu 15 a maximálním množství 50 květin. Svatební kytice s méně než 15 květinami není vhodná. Na druhé straně lze zhotovit půvabnou svatební kytici až do velikosti 50 květin.

Jak svatební kytice svazujete?

Svatební kytice vážeme floristickým způsobem (pomocí drátku, pěnové gumy a floristické pásky). Samozřejmě, vázání kytice můžete i kdykoli uvolnit a používat kytici nesvázanou. Svatební kytice mají delší stonek (přibližně 16,5 cm), než jednotlivé květiny, aby se lépe držely v ruce.

Jak můžeme užívat svatební kytici po svatbě?

Po svatbě zůstává věčnou vzpomínkou. Po určité době po svatbě můžete z kytice vyjmout doprovodné živé květiny (pokud je obsahovaly) a svázanou nebo rozvázanou kytici umístit do vázy. Suché doprovodné květiny také můžete v kytici několik let ponechat.

Je možné objednat zlatou svatební kytici?

Vytváříme svatební kytice ze žlutého, bílého nebo růžového zlata o ryzosti 585/1000, 750/1000 nebo 999/1000. Doba dodání zlatých kytic o ryzosti 585/1000 je přibližně 2 týdny od objednání a 3 týdny pro vyšší ryzosti. Ohledně zlaté svatební kytice, prosím kontaktujte zákaznickou péči.

Jak doručujete svatební kytici?

Především osobním předáním. Ale je možné domluvit i jiný způsob doručení, zejména při doručení mimo Českou republiku. Při jiném než osobním doručení, je třeba volit takové doprovodné květiny, které jsou vhodné pro způsob doručení (zpravidla nebudou vhodné čerstvé květiny).

Je možné svatební kytici objednat přes webovou stránku?

Ano, ale potvrzení objednávky z informačního systému slouží jen jako potvrzení rezervace. Prosím kontaktujte péče o zákazníky za účelem konzultace a vytvoření konkrétní podoby svatební kytice.

Další otázky a odpovědi najdete v často kladených otázkách a pokud na něco nenajdete odpověď, kontakujte nás email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.

Objevte více:

VOLEJTE PRO KONZULTACI

Volejte pro konzultaci svatební kytice.
+420 777 555 531