Půvab květinových šperků pro svatební dárky

Inspirujte se našimi postřehy k originálním svatebním dárkům.  A půvabem stříbrných a zlatých květin pro  krásné decentní symboly i působivé originální svatební dary novomanželům od přátel nebo rodiny.  Svatební dárek by měl být nadčasový, osobní a jedinečný. Měl by vyprávět příběh a vytvářet nové vzpomínky. A kdo by nechtěl mít doma vzácné krásné květiny, které obdržela jeho praprababička ke svatbě? 

Originální svatební dar

Svatby jsou jednou z nejvýznamnějších událostí v životě páru a dát jim promyšlený a vhodný svatební dar je způsob, jak jim ukázat vaši podporu a lásku. Vyberte originální svatební dar, který je jiný, než ostatní a bude prozařovat společný život manželů po dlouhou dobu. 

Pár postřehů ke svatebním dárkům 

Zaručený tip na dárek

Není žádný zaručený tip na svatební dárek. Všichni novomanželé a jejich blízcí lidé jsou odlišní a nejlepší návod se zdá naslouchat svému rozumu i srdci.

Současná kultura

V roce 2020 bylo v EU přibližně 1,4 mil svateb. V Německu (373 tis), Francii (148 tis), Polsku (145 tis), Čechách (45 tis). Při svatebním okamžiku se lidé chtějí chovat kulturně, ale ani současná kultura moc návodů nedává. Naznačuje ale, že doba praktických dárků je pryč a vystřídali je peníze, zážitky, krásné, umělecké, originální nebo luxusní dárky. A podobu svatebních dárků ovlivňuje i novomanželský pár a bývá zvykem se mu přizpůsobit.

Darování je umění

Vnímejte a přemýšlejte. Především, zvažte životní styl a zájmy páru. Dárek, který odráží jejich osobnosti bude osobnější a pro novomanželé cenější.Buďte kreativní s personalizovanými dárky. A myslete dlouhodobě. Aby dárek, pokud je věcí, vydržel po dlouhou dobu a neztratil fuknčnost ani přitažlivost. 

A vaše darování se tak může stát uměním. A k němu patří i tvořivost, originalita, způsob, forma i určitá lehkost a radost. Stojí to za to a užijte si to.

Svatební dárky hostům a rodině 

Se svatebními dárky souvisí i dárky svatebním hostům a rodině nevěsty a ženicha, pro které se mohou novomanželé rozhodnout. Těmto dárkům bude věnován zvláštní článek.

Stříbrné květiny GIYOU v dárkové krabici pro dárek novomanželům

Půvab květin ze stříbra a zlata pro dárek novomanželům

Inspirujte se unikántími květinami ze stříbra a zlata pro originální dárek novomanželům. Ve váze společného domova budou manželům připomínat vaší pozornost navěky.

Co vzácné květiny svatebním dárkům přináší?

Unikátnost květin

GIYOU šperkařské květiny jsou jediné svého druhu a vyráběny precizním, ručním šperkařským řemeslem v rodinné firmě v Čechách. Vznikly z inspirace přírodou a jejich unikátnost a jemná noblesa podporuje výjimečnost oslavy spojení životů dvou lidí. 

Široká možnost výběru

Můžete darovat jednu stříbrnou květinu, symolické dvě květiny nebo velkou kytici stříbrných nebo zlatých květinovách šperků. A každá z těchto možností povede k působivému dárku. Inspirujte se našimi konkrétními tipy ke svatebním dárkům.

Možnosti darování a uchování květin 

GIYOU květiny můžete předat novomanželům jako právě natrhané květiny, ve váze nebo v dárkové krabici. Můžeme je pro vás také svázat jako kytici lučních květin. A obdarovaný manželský pár je může po svatbě dát do vázy a ozdobit s nimi svůj domov, pracovnu, noční stolek, krb, stůl nebo je položit vedle zarámované fotky ze svatby. A budou jim stále připomínat jejich velký den a vaší přítomnost. 

Generační dárek

Květiny se stanou "rodinným stříbrem" a budou se předávat z generace na generaci. Nikdy neuvadnou a budou poskytovat nekonečnou radost. Přejete si mít doma také vzácné květiny, které obdržela vaše praprababička ke svatbě? 

GIYOU
info@giyou.cz