Svatební dar

GIYOU květiny vznikly z fascinace přírodou, vychází z tradice darování květin a jejich noblesa dokresluje slavnostní okamžik. Jsou především o radosti a lásce a o tom je den novomanželů především. Precizní šperkařské řemeslo a originalita květin přispěje šťastnému páru k nezapomenutelnému zážitku. Inspirujte se našimi tipy na originální i výjimečné svatební dary nebo dárek pro nevěstu. 

Tipy na originální svatební dar a dárek pro nevěstu

1. Dárek pro svatebčany jedné nebo symbolických dvou stříbrných květin

Vyberte pro novomanžele jednu, symbolické dvě nebo malou kytici květin ze stříbrné zahrady. Každá z květin může mít pro novomanželský pár symboliku a půvab. Objevte pro svatební dárek pomněnku ze stříbra, která je půvabná a symbolem stálosti a věrnosti. 

2. Dárek novomanželům - kytice květin ze stříbra

Vyberte novomanželům svatební dárek kytice stříbrných květin. Originalni dárek pro novomanžele vytvořený ručním šperkařským řemeslem ze stříbra 925/1000, který bude přinášet nekonečnou radost.   

3. Dar pro novomanžele jedné nebo symbolických dvou zlatých květin

Potěšte svatební pár nebo nevěstu krásou jednoho nebo dvou květinových šperků ze zlaté zahrady. Netradiční dárky ke svatbě, láska po generace.

4. Luxusní svatební dar a dárek pro nevěstu

Inspirujte se většími kyticemi ze zlata nebo stříbra a Royal květinami pro exkluzivní svatební dar novomanželům nebo exkluzivní dárek pro nevěstu od ženicha nebo od rodiny. Můžeme pro vás vytvořit i originální svatební dar na zakázku nebo květiny z 24 karátového zlata.

5. Vyberte svatebčanům vázu

Pro darované šperkařské květiny můžete vybrat novomanželům skleněnou, porcelánovou nebo raritní vázu.

Nakupujte podle kolekcí

Nakupujte podle ceny

VOLEJTE PRO OBJEDNÁNÍ

Pokud dáváte přednost telefonické objednávce
nebo se potřebuje poradit, rádi vám pomůžeme.
+420 777 555 531