Vintage a starožitné vázy

Starožitná japonská váza cloisonné, období Meidži (19. století)

Krásná japonská váza cloisonné, která byla vyrobena v období Meidži, v 19. století. Váza má výzdobu z květin a motýlů. Materiál: cloisonne. Velmi dobrý vintage stav, na jednom místě velmi malinká skvrna s tenkými linkami v cloisonné. Výška vázy: 9,5 cm. Váza se hodí pro umístění 10 až 30 květin.

Cena: 4.500 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Starožitná váza Millefiori, Fratelli Toso Murano kolem roku 1910

Starožitná váza Millefiori ve fialové, žluté a bílé barvě, vyrobená Fratelli Toso Murano kolem roku 1910. Vyrobeno z roztavených polychromovaných nástěnných maleb ve fialové, žluté a bílé barvě. Váza je autentickou ukázkou muránského uměleckého skla z počátku 20. století. Váza byla součástí velké sbírky skla Fratelli Toso s více než 600 kusy, shromážděné od 70. let 20. stol. Výška vázy: 10,5 cm. Materiál: Murano sklo.  Velmi dobrý vintage stav. Váza se hodí pro umístění 5 až 20 GIYOU květin.

Cena: 18.000 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Vintage váza PMR Jaeger&Co US Zone, stříbrný překryv, 1940

Krásná porcelánová váza v modré barvě a stříbrným překryvem od PMR Bavaria, Jaeger & Co, Německo, US Zone. Velmi dobrý vintage stav. Výška vázy: 8 cm. Váza je vhodná pro umístění až 10 květin.

Cena: 4.000 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Vintage váza Michael Andersen & Søn

Vintage váza Michael Andersen & Søn, pocházející z let 1940 - 1950. Materiál: keramika. Výška: 11 centimetrů. Váza od uznávaného dánského keramického studia Michael Andersen & Søn. Má tzv. perskou glazuru a zobrazuje krásnou směs barev - bledě modrou, zelenou, červenou, šedou. Technika perské glazury je speciální technika praskání, která byla vyvinuta studiem ve 30. letech 20. století. A odměnou jí za to byla zlatá medaile na Světové výstavě v Bruselu v roce 1935. Velmi dobrý vintage stav (bez praskliny, opravy, apod., jen drobné povrchové příznaky způsobené věkem a používáním). Váza se hodí pro umístění až 20 - 40 květin.

Cena: 4.000 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Vintage váza Moser, 1930

Šedá skleněná váza ve stylu art deco od Moser, Karlovy Vary pocházející z období kolem roku 1930. S výškou 8,5 cm a průměrem 6 cm je tato váza skutečným uměleckým dílem, které okouzlí váš domov. Váza zaujme svým jedinečným slupkovým řezem, který jí dodává fascinující texturu a lesk. Každý brus byl proveden s maximální precizností zkušenými řemeslníky tak, aby vznikla dokonalá souhra světla a skla. Moser je synonymem vynikajícího řemeslného zpracování a vysoké kvality. Velmi dobrý vintage stav. Váza je vhodná pro umístění až 10-30 stříbrných nebo zlatých květin.

Cena: 10.000 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Vintage Art Deco váza Plankenhammer/Floss 

Krásná váza ve stylu Art Deco se stříbrným překrytím z 30. let 20. století. Váza je vyrobena z porcelánu s výraznou modrou glazurou. Vázu vyrobila porcelánka Plankenhammer/Floss. Výrazné stříbrné překrytí obsahuje stylistické listy a květy. Stříbrný překryv vyrobila manufaktura na výrobu stříbrného porcelánu SMP Manfred Veyhl Pluederhausen. Odpovídající značky výrobce jsou umístěny na dně vázy. Váza má klasický design ve stylu Art Deco. Výška vázy 7,4 cm. Výrobce: Porzellanfabrik Plankenhammer/Floss (od roku 1928). Stříbrná krycí vrstva: SMP manufaktura na výrobu stříbrného porcelánu Manfred Veyhl Pluederhausen. Velmi dobrý vintage stav. Váza se hodí pro umístění až 15 stříbrných nebo zlatých květin, ale vypadá skvěle i s jednou květinou.


Cena: 3.400 Kč (včetně DPH)
Váza není prodejná samostatně

Vintage Art Deco WMF 

Váza ve stylu Art Deco od WMF Germany z 30. let 20. století. Materiál: keramika. Výška: 8,5 cm. Dekor Ikora navrhla Gerda Conitz (1930).  Velmi dobrý vintage stav (bez prasklin, oprav, apod., jen drobné povrchové příznaky způsobené věkem a používáním). Váza se hodí pro umístění až 10 - 20 stříbrných nebo zlatých květin.

Cena: 3.300 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Váza z čirého skla

Pravděpodobně od skandinávského skláře, ale nemá žádné značky výrobce, takže jí nelze zařadit. Váza váží téměř 700 gramů. Výška vázy je 10 cm. Je nezdobená, se zvlněným okrajem. Velmi dobrý vintage stav. Váza je vhodná pro umístění až 40 stříbrných nebo zlatých květin.

Cena: 1.500 Kč (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Vintage váza Michael Andersen & Søn

Delikátní a ojedinělá vintage váza v popraskané glazuře od Michaela Andersena, Dánsko, pocházející odhadem z 60. let 20. století. Materiál: keramika. Výška: 10 cm, šířka: 4,5 cm. Popraskaná glazura od Michaela Andersena. Váza je krásná v glazuře, bez prasklin, velmi dobrý vintage stav. Má jen drobný škrábanec podél okraje (skoro neviditelný, ale lze jej nahmatat prstem). Váza se hodí pro umístění až 10 - 30 stříbrných nebo zlatých květin.

Cena: 6.500 Kč (vč. DPH) 
Váza není prodejná samostatně

Vintage váza WMF Art Deco, Gerda Conitz, 30. leta 20. stol.

Okouzlující váza vyrobená ze  seladonové glazury ve WMF v Německu v 30. letech. Název dekoru "Ikora". Výška vázy 8 cm. Velmi dobrý vintage stav. Váza má širší hrdlo a hodí se pro umístění až 20 - 30 květin.

Cena: 2.800 CZK (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

Váza Siegfried Gramann pro Töpferei Römhild 

Krásná, zeleně glazovaná váza vyrobená Siegfriedem Gramannem pro Töpferei Römhild v 50. nebo 60. letech 20. století. Výška vázy: 10 cm. Velmi dobrý vintage stav. Váza je vhodná pro umístění až 10 - 20 květin.

Cena: 3.000 CZK (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně
 

Vintage skleněná váza zapouzdřená stříbrem

Půvabná váza z čirého skla zapouzdřená sterlingovým stříbrem. Váza je označena E69 Sterling Silver. O stáří a výrobci nemáme informace. Materiál: sklo, stříbro.  Výška vázy: 7 cm. Stříbro jsme neleštili, ale můžete to udělat, pokud dáváte přednost lesklejší váze. Velmi dobrý vintage stav. Váza je vhodná pro umístění jedné až 10 menších květin.

Cena: 2.200 CZK (vč. DPH)
Váza není prodejná samostatně

VOLEJTE PRO KONZULTACI

Kontaktujte nás pro aktuální nabídku a konzultaci.

+420 775 555 531