Dárková krabice se stříbrnými květinami GIYOU

Průvodce darováním GIYOU květin 

Významné momenty jako je narození dítěte, promoce a svatba a každoroční oslavy, jako jsou Vánoce, výročí nebo narozeniny, jsou vzácnou příležitostí pro darování a ocenění vašich vzácných vztahů. Inspirujte se příležitostmi a tipy na dárky ze stříbrné a zlaté zahrady, které se budou předávat z generace na generaci.  


 

Významné momenty

Narození dítěte

Právě se narodilo. Po dlouhých měsících vaše malá - velká radost přišla na svět. Objevte dárek pro novopečenou maminku za její úsilí, které vložila do těhotenství a porodu. Květiny jsou půvabným symbolem nového života. A v podobě jedné stříbrné květiny, malé nebo velké kytice květin ze stříbra nebo zlata, budou pro novou maminku vděčným oceněním a nekonečnou radostí. 


Promoce

Věčná krása květin. Absolvování střední nebo vysoké školy je milník. Oceňte ho originálním dárkem inspirovaným vzácnou krásou přírody a mistrovským šperkařským řemeslem.


Obchodní spolupráce a vzácné návštěvy

Spolupráce je součástí našeho života a její význam pro nás a naší práci vyžaduje občas zvláštní ocenění. Inspirujte se výjimečnými dary kytic ze zlatých květů pro obchodní partnery a spolupracovníky za jejich přínos, přátelství a loajalitu Objevte naše tipy noblesních květin ze zlata a mistrovského řemesla pro dárek významným hostům. At už se jedná o přátelskou, politickou, obchodní, odbornou nebo jinou návštěvu, vyjádřete svým hostům uznání a zvláštní poctu.


Svatba

Svatba je pro nevěstu a ženicha budoucnost navždy a její začátek. Je tradicí, že nevěsta a ženich si před obřadem navzájem darují něco výjimečného. A kytice jemných kvěitn ze stříbra nebo zlata pro nevěstu je skvělou volbou. Inspirujte se take dárky pro svatební hosty jako poděkování za jejich přítomnost, svatebními dárky pro novomanžele nabo dárkem pro nevěstu.


Bar and Bat Mitzvahs

Bar micva (Bar and Bat Mitzvahs) je obřad dospívání židovských dívek a chlapců v den jejich 13. nebo 12. narozenin. Připomeňte si tento velký den vzácnou květinou ze stříbra nebo zlata. Nejdůležitějíší je vaší přítomnost na tomto slavnostním přechodovém rituálu. A pak, možná protože jeho nebo její život je stále na začátku, s mnoha zájmy a změnami, inspirujte se dárkem, který bude nadčasový a životní vzpomínkou.


Každoroční oslavy

Narozeniny

Každoroční oslavy narozenin jsou příležitostí, kdy můžete milované osobě dárkem s příběhem vyjádřit, jak moc vám na ní záleží. Obdržení daru od GIYOU je výjimečným zážitkem, při jeho přijetí i každý další den. Inspirujte se dárky k narozeninám pro ženy v podobě květin ze stříbra a zlata. Objevte možnost opakovaného darování k narozeniním svých nejbližších každý rok o novou květinu a Eternity službu.


Výročí

Zastavte se u vašeho milníku a láskyplného závazku a oceňte ho originálními výročními květinami. Inspirujte se dárkem v podobě kytice o počtu květinových šperků, které výročí představuje nebo možností doplňovat kytici každý rok o novou květinu. Objevte Eternity kytice pro opakovaná darování.


Vánoce

Vánoce jsou kouzelným obdobím roku. A jsou i časem darování. Udělejte je pro vaše nejbližší ještě nezapomenutelnější dárkem mistrovských květinových šperků. Každý člen rodiny ocení k Vánocům něco zvláštního a Vánoce jsou také ideální příležitost pro vznik tradice rodinné vázy, ať už u dcery, maninky nebo babičky.


Dárek k Valentýnu

Den svatého Valentýna se slaví v anglosaských a dalších zemích každoročně 14. února jako svátek lásky. Je to den, kdy se tradičně předávají dárky a květiny nebo pohlednice s přáním lásky. Dejte najevo své city. Inspirujte se speciálními Valentýnskými kyticemi ze stříbra s červenými a růžovými květinami a dárky pro ženu k působivým vyznáním lásky.


Den matek

Svátek je o poctě matkám a mateřství a slaví se v různé dny v mnoha státech po celém světě. Například ve Velké Británii čtvrtou postní neděli, v arabských zemích 21. března a ve Spojených státech amerických a Čechách druhou květnovou neděli. Za vše, co mámy a babičky pro své rodiny dělají si tento svátek zaslouží. Vyjádřete jí ze srdce své uznání. Inspirujte se stříbrnými květinami a oceňte svou mámu dárkem, který by si sama třeba váhala koupit.


Diwali

Hinduisté, sikhové, někteří buddhisté a džinisté slaví Diwali na konci října každého roku. Festival trvá pět dnů a patří mezi nejoblíbenějších svátky v indické části světa, který je plný slavností a rituálů, včetně rituálu dávání dárků. Tradice má vyjadřovat úctu a uznání blizkých a je vždy prováděna s velkou péčí. Dávání dárků je důležitou součástí Diwali a představuje způsob vyjádření lásky, vděčnosti a díkůvzdání bohům.

Květiny ze zlata mohou být vítaným dárkem Diwali. Zlato má při svátku svou významou roli a dar zlata nebo zlatých šperků je považován za štěstí. Inspirujte se krásou zlatých květin GIYOU pro Diwali svátek. Objevte květiny z 24 karátového zlata.


Chanuka

Osmidenní židovská oslava Chanuka (Hanukkah, Svátek světel) slaví židovské rodiny na konci prosince každé roku po celém světě různými tradicemi jídla, dávání dárků a setkávání. Židé jsou známi svou láskou k umění a šperkařství a židovský národ bývá občas přirovnáván ke kvetoucím květinám. A i dárky patří k tomuto svátku.

Inspirujte se stříbrnými květinami pro chanukové dárky, možností zasílání vzácných květin pro členy rodiny a přátele, se kterými nemůžete svátky slavit společně. Nebo objevte kytice ze stříbra pro ozdobu svátečního stolu.


Lunární Nový rok

Lunární Nový rok je začátek nového roku podle tradičního čínského lunárního kalendáře, čas pro rodinná setkání, mnoho tradic i čas dárků. Festival připadá na různá data každý rok v únoru podle klasického mezinárodního kalendáře a tradiční čínské oslavy trvají 16 dní - od Lunárního Nového roku až po Svátek luceren. Lunární Nový rok, který se slaví v Číně, zemích ve východní a jižní Asii a na Středním východě, je velmi důležitým svátkem pro mnoho kultur.

Zlato, zlaté šperky, mince a zlaté umělecké předměty hrály vždy důležitou součást čínského Lunárního Nového roku.Prozkoumejte naše tipy na dárky ze šťastné zlaté zahrady k Lunárnímu Novému roku. Prozkoumejte zlaté Royal dárky.