Váza Rosenthal Vase of Phases

Váza Rosenthal Vase of Phases, 10 cm
Cena: 750 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 4 000 CZK doprava zdarma.

Designová, sněhově bílá porcelánová váza, vysoká 10 cm se hodí do klasických i moderních interiérů. Miniaturní váza o výšce 10 cm Vase od Phases vychází z návrhu designera Dror Benshetrita. Jeho váza získala v roce 2006 ocenění iF za produktový design.  Benshetritova původní váza Vase of Phases pak pro svůj originální design patří do stálých sbírek Státního muzea užitého umění v Mnichově, Muzea Eretz Israel v Tel Avivu a Muzea umění a designu v New Yorku. Velkolepým dojmem působí i v miniaturní podobě.

Rozměny (HxVxŠ) 5,9 × 9,8 × 5,9 cm
Barva: bílá
Materiál: porcelán

Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.

Váza Rosenthal Vase of Phases se hodí pro umístění 8 až 30 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy. Vhodné je do mixu pro tuto vázu umístit i větší květiny (např. chrpu). Tato vázička je vhodná i pro postupné sbírání. Je možné jí použít s vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky (viz foto) nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro výšší umístění květin ve váze a pro snadné aranžování květin Krásně v ní vypadá mix spíše s většími květinami, naopak není vhodná jen pro samotné jednodruhové menší kytičky (fialky, apod).