Váza Rosenthal Surface šedá

Váza Rosenthal Surface šedá, 9 cm
Cena: 809 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 4 000 CZK doprava zdarma.

Designová, šedá porcelánová váza je vysoká 9 cm. Jde o krásný objekt, hodící se zejména do moderních interiérů. Miniaturní váza Surfce o výšce 9 cm vychází z návrhu Surface designera Achima Haigise. Achim Haigis (1969) žije a pracuje v Berlíně. Vyučil se nástrojářem a své zkušenosti obohatil o různé řemeslné projekty v oblasti kreativního skářství. Posléze vystudoval produktový design na Univerzitě uživného umění v Postupimi.

Rozměny (HxVxŠ) 6,4 × 9,4 × 6,4 cm
Barva: šedá
Materiál: porcelán

Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.

Váza Rosenthal Surface se hodí pro umístění 10 až 30 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy. Vhodné je do mixu pro tuto vázu umístit i vyšší květiny a trávy (levandule, jílek, jitrocel). Tato vázička je také vhodná pro postupné sbírání. Je možné jí použít s vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro výšší umístění květin ve váze a pro snadnější aranžování květin (fotka s mixem lučních květin - bílá váza). Krásně v ní vypadá mix a vyšší květiny, naopak není vhodná jen pro samotné jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky apod).