Váza Rosenthal Fast, zelená Abyss

Váza Rosenthal Fast, 10 cm, zelená Abyss

Cena: 809 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 4 000 CZK doprava zdarma.

Porcelánová vázička fascinujících tvarů je vysoká 10 cm a má barvu temně zeleného dna propasti. Sametově matná, plně probarvená porcelánová hmota, hedvábně jemná na dotek.

Rozměny (HxVxŠ) 5,9 × 9,4 × 5,9 cm
Barva: tmavě zelená
Materiál: porcelán

Miniaturní podoba slavné vázy, vytvořené v roce 2006 pro Rosenthal podle návrhu francouzského designera Cédrica Ragota. Talentovaný návrhář se nechal inspirovat klasickým oblým tvarem tradičních čínských váz. Vázu si však představil v pohybu, který následně jakoby zastavil a posléze vyobrazil v porcelánu samém.

Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.

Váza Rosenthal Fast se hodí pro množství cca 10 až 30 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy.  Vhodné je do mixu pro tuto vázu umístit i vyšší květiny a trávy ( levandule, jílek, jitrocel). Tato vázička je také vhodná i pro postupné sbírání. Je možné jí použít s vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky (fotka s mixem lučních květin - bílá váza) nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro vyšší umístění květin ve váze a pro snadné aranžování většího i menšího počtu květin (foto zelená váza).  Krásně v ní vypadá mix a vyšší květiny, naopak není vhodná jen pro samotné jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky atd).