Váza Rosenthal Falda, bílá

Váza Rosenthal Falda, 10 cm bílá
Cena: 750 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 4 000 CZK doprava zdarma.

Designová, sněhově bílá porcelánová váza Falda, vysoká 10 cm se hodí do moderních ale i klasických interiérů. Miniaturní váza Falda v bílém matném provedení o výšce 10 cm vychází ze stejnojmenného návrhu designera Sebastiana Herknera. Designér použil baňatou vázu a vložil do ní skládaný límec, který jakoby objímá do vázy vloženou kytici. Připomíná styl art deco, avšak díky precizní digitalizaci skládání je interpretací dnešní doby. 

Rozměny (HxVxŠ) 9,3 × 10,3 × 9,3 cm
Barva: bílá
Materiál: porcelán

Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.

Váza se hodí pro umístění 10 až 40 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy. Tato vázička je vhodná i pro postupné sbírání. Je možné jí použít s mírným vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky (fotky s levandulí) nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro vyšší umístění květin ve váze (fotka mixovaných lučních květin). Krásně v ní vypadají levandule od 10 do 30 ks. Váza není vhodná pro jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky, apod).