Váza Rosenthal Bag

Váza Rosenthal Bag, 9 cm, bílá

Cena: 750 CZK Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 5 000 CZK doprava zdarma.

Nápaditá, sněhově bílá glazovaná porcelánová váza ve tvaru papírového pytlíku od značky Rosenthal je vysoká 9 cm. Miniváza City Bag v lesklém provedení vychází z návrhu stejnojmenné vázy Bag německé porcelánky Rosenthal. I ve velikosti 9 cm vynikne vtipný nápad vyrobit vázu ve tvaru papírového pytlíku na potraviny. Designér vázy Cairn Young (1963) je po mnoho let jednou z nejvýznamnějších osobností britské designové scény. 

Rozměny (HxVxŠ) 4,6 × 8,9 × 4,6 cm
Barva: bílá
Materiál: porcelán

Spojení unikátních stříbrných a zlatých květin Giyou s vázami Rosenthal vytváří působivý celek. Historie německé značky Rosenthal sahá až do roku 1879. Krásný objekt Rosenthalu ocení lidé, kteří hledají umístění Giyou květin do moderní, nadčasové designové vázy.

Váza Rosenthal Bag se hodí pro umístění 10 až 30 ks mixovaných i některých jednodruhových GIYOU květin nebo i pro kombinace květin GIYOU se sušenými květy. Vhodné je do mixu pro tuto vázu umístit i vyšší květiny a trávy (levandule, jílek, jitrocel). Tato vázička je také vhodná pro postupné sbírání. Je možné jí použít s vysypáním dna drobnými kamínky nebo korálky nebo případně s aranžovací hmotou na květiny pro vyšší umístění květin ve váze a pro snadnější aranžování květin (fotka s mixem lučních květin - bílá váza). Krásně v ní vypadá mix a vyšší květiny, naopak není vhodná jen pro samotné jednodruhové menší kytičky (fialky, sedmikrásky apod).