GIYOU v rukách královny Shenandoah a saku Seana Astina

Vedle radosti, kterou GIYOU květin lidem přináší, je pro nás jednou z nejhodnotnějších věcí poznávání skvělých lidí.
Z různých oblastí a celého světa. Jako jsme potkali rodinu Astinů.

Královna Shenandoah Apple Blossom Festival 
 

Ve Virginii se koná každý rok Shenandoah Apple Blossom Festival (https://www.thebloom.com). První ročník se konal v roce 1924 a je oslavou krásy jara a jabloňových květů. Festival je známý pro mnoho jeho akcí, které se po dobu dvou týdnů konají a také slavných hostů. Během jara, v rámci příprav na festival, občané Winchesteru město uklidí a pak ho ozdobí v zelené, růžové a bílé festivalové barvě. A každý rok také festival korunuje královnu Shenandoah.

Americká herečka Ali Astin (@ali_astin) známá také rolí Elanor Gamgee v Pánu prstenů byla královnou festivalu v roce 2014. Její sestra Elizabeth byla královnou v roce 2018 a nejmladší sestra Bella byla jmenována královnou Shenandoah letos.

A měli jsme velkou radost, že Bella jako letošní královna Shenandoah použila GIYOU stříbrné květiny pro svou dekoraci.

Dá se přepokládat, že asi nikdy za 100 let historie tohoto slavného amerického festivalu žádná jeho královna nepoužila šperkovou nebo květinovou dekoraci vyrobenou českými šperkařskými řemeslníky. 

Sean AstinŠťastný otec tří dcer není nikdo jiný, než americký herec Sean Astin (@seanastin). Sean se objevil v mnoha filmech a televizních seriálech a je také známý svou rolí Hobita Samwise Gamgee (Samvěda Křepelky) v Pánu prstenů.

Sean byl také historicky první, kdo vyzkoušel GIYOU květiny pro ozdobu náprsní kapsy saka :-).

Mámou dcer je Christine Harrell (producentka nominovaná na Oscara za seriál Kangaroo Court (1994), pozice v Lava Entertainment, Miss Teen Indiana (1984), aktivně angažovaná ve veřejných činnostech, atd.) se provdala za Seana v roce 1994.

Sean jednou odpověděl na otázku, pro co si myslí, že si lidé budou pamatovat jeho příběh: "Byl bych rád, kdyby se [mé dcery a budoucí vnoučata] zaměřily na laskavost," "Myslím, že laskavost je pěkný odkaz."

GIYOU květiny dorazily do Virginie.


GIYOU
info@giyou.cz