12 tipů na originální hodnotné dárky ženě k narození dítěte

Inspirujte se našimi tipy pro originální dárky pro ženu k narození dítěte. Prozkoumejte náš výběr dárků nové mámě za porod pro její pohodlí, pohodu a ocenění. V tipech najdete dárky praktické, generační, dárky pro vzpomínku, zážitkové, krásné, pro její pohodu i dárky luxusní. Každý z nich by měl způsobit, že žena se bude cítit výjimečně a oceněná. 

Tipy na dárky pro ženu k narození miminka - praktické, krásné, generační, pro vzpomínku, zážitkové, luxusní


Narození dítěte je magická věc, víc, než si uvědomujeme a a jeden z nesilnějších momentů v životě lidí. Doprovází ho také vynaložení mnoha sil i výrazné emoce. A narození miminka mění život ženy, její zvyky, myšlenky a vytváří její novou identitu. Pokud hledáte způsoby, jak oslavit, hýčkat a láskyplně vyjádřit ženě vaše uznání a poděkování, tyto tipy potěší každou novou maminku.

A nezapomeňte, že dárek je určený především pro ženu. Veškerá pozornost je v tento čas přenesena na malé klubko radosti, ale vy by jste měli teď myslet především na ní. Význam dárku je v oslavě cesty těhotenství, vzniku nového života a poděkování ženě. A dárkem může být cokoli, co nové mamince přinese radost a tento význam v jejích očích naplní.

Kytice květin ze stříbra GIYOU v hnědé skleněné váze

1

DAR KRÁSY VZÁCNÉ PŘÍRODY

Originální dar kytice stříbrných květin

CENA GIYOU: 5.000 Kč - 40.000 Kč

Unikátní kombinace květin a šperku vyjadřuje krásu, radost a lásku. Vyberte pro novou maminku její oblíbené květiny  a darujte jí unikátní stříbrnou kytici do vázy, která jí bude poskytovat nekonečnou radost. Můžete objevit i půvab Eternity květin a pravidelném darování květin ženě. A na počest narození dítěte darovat ženě každý rok na narozeniny dítěte novou květinu ze stříbra nebo zlata do rozrůstající kytice.

Velká kytice květin v rukách ženy

2

DAR ROZKVETLÉHO DOMOVA

Služba donášky čerstvých květin

ODHADOVANÁ CENA MĚSÍČNĚ: 5.000 Kč - 15.000 Kč

Květiny jsou o kráse a příjemných pocitech, které v lidech vyvolávají. Platí to pro GIYOU květiny a o to více pro živé květiny. A na ženu, která nyní tráví více času doma, než byla možná zvyklá, mohou mít čerstvé květy okolo ní velký vliv. Najděte jako dárek pro ženu dobrou službu doručování čerstvých, kvaltiních květin a doručujte je ženě do váz domova po dobu prvních pár měsíc po porodu. Můžete zkusit třeba rozvoz čerstvých květin Fleurop 

Misky s jídlem na stole

3

PRAKTICKÝ DÁREK

Donáška jídla domů

ODHADOVANÁ CENA MĚSÍČNĚ: 5.000 Kč - 15.000 Kč

Na pár měsíců po porodu darujete ženě donášku připraveného jídla. Může jít třeba o večerní jídlo každý den z jejích oblíbených restaurací nebo druhu kuchyně. Žena vaší starost o dobré jídlo a její pohodlí v této době zajisté ocení. Můžete zkusit třeba donášku jídel Foodora.

Poskládané bílé ručníky

4

PRAKTICKÝ DÁREK

Luxusní ručníky 

ODHADOVANÁ CENA: OD 15.000 Kč 

Dopřejte ženě měkkost nových luxusních ručníků z kvalitního materiálu. Ručníky by měly být příjemné na dotek, jemné a savé. Při výběru ručníků hleďte na materiál, design a gramáž. Z pohledu materiálu může každému vyhovovat jiný. Nejčastěji se setkáte s froté, polyesterem, mikrovláknem, bambusovým vláknem nebo organickou bavlnou. Čím vyšší gramáž, tím je látka kvalitnější. Méně kvalitní ručníky mají gramáž do 450 g/m2, u průměrně kvalitní 450-580 g/m2 a luxusní ručníky nad 700 nebo 800 g/m2. A pokud budete ženě kupovat ručníky kupte jich dostatečné množství a ve všech velikostech od ručníků na ruce až po velké osušky. Inspiriovat se můžete třeba ručníky Yves Dolorme.

Pokoj pro luxusní SPA a masáže

5

ZÁŽITEK ČASU PRO SEBE

S rozmazlujícími jemnými masážemi

ODHADOVANÁ CENA JEDNÉ MASÁŽE: 3.000 Kč

Rozmazlete novou mámu uvolňující masáží a poskytněte jí trochu čas pro sebe. Můžete vyzkoušet předplatit služby ve SPA hotelu Augustine nebo hotelu Mandarin Oriental Prague, které oba najdete na Malé straně v Praze.

Luxusní domek u moře v tropech

6

ZÁŽITEK KOMFORTNÍHO ODPOČINKU

V klidném prostředí krásy a péče

ODHADOVANÁ CENA: OD 100.000 Kč 

Babymoons jsou pro budoucí rodiče dnes poměrně oblíbené. Nabízejí jim příležitost odreagovat se a uniknout tomu všemu, než začne rodičovská smršť. A řada hotelů se na tuto službu už specializuje. Po porodu je možnost cestování omezená, měli by jste létat na dlouhé vzdálenosti po konzultaci s doktorem a určitou dobu po porodu počkat (zpravidla raději tři až šest měsíců). Přesto, pokud ženě k narození dítěte darujete klidný pobyt v komfortním hotelu, který je pro pobyt s novorozencem vhodný, žena bude mít důvod se těšit a dodá jí to sílu, kterou bude v prvních týdnech potřebovat.

Pro opatrnější rodiče může být Evropa dobrou volbou. Inspirujte se elegantním 5-ti hvězdičkovým hotelem Hôtel Royal, Evian Resort, který s nachází v krásném prostředí s výhledem na Ženevské jezero. Je dobře dostupný ze středu Evropy (45 km od ženevského letiště) a překvapí vás skvělými službami pro rodiny i malé děti od 4 měsíců věku. 

Šálek kávy na stole

7

PRAKTICKÝ DÁREK

Luxusní kávovar

ODHADOVANÁ CENA: OD 15.000 Kč

Přestože v době kojení by měla nová maminka užívat kofein v omezeném množství, šálek dobré kávy jí může přijít vhod a designový kousek může dodat kuchyni půvab. Pro hledání vhodného dárku za porod se inspirujte třeba nabídkou kávovarů u Pottenpannen.

Čočka fotoaparátu v rukách fofotrafa

8

DÁREK PROFESIONÁLNÍHO  FOTOGRAFA

Pro zachycení neopakovatelných momentů

ODHADOVANÁ CENA: OD 30.000 Kč 

Darujete ženě dárek v podobě profesionálních fotografií, které zachytí vzácné momenty, ke kterým se budete často vracet. Vyberte skvělého fotografa, který se specializuje na tento druh fotografie a vyhovuje vám jeho styl focení. Každý fotograf má svůj vlastní styl focení, který je pro vás důležitý. Fotografa si můžete vybrat třeba na stránkách Asociace profesionálních fotografů

Mix zlatých květin GIYOU ve váze

9

DAR RADOSTI ZE ZLATÉ ZAHRADY

Nekonečná radost zlatých květin 

CENA GIYOU: 15.000 Kč - 100.000 Kč

GIYOU květiny jsou symbolem nového života. Poděkujte ženě dárkem za tuto kouzelnou událost kyticí ze zlaté zahrady. Kytice bude zářit ve váze a pro ženu bude věčnou radostí a vzpomínkou, kterou předá svým dětem.

Zlatý medailonek pro umístění fotky

10

VZPOMÍNKA VE ZLATÉM ŠPERKU

Zlatý přívěsek - medailonek s fotkou 

ODHADOVANÁ CENA: OD 30.000 Kč 

Vyberte ženě za narození miminka krásný zlatý přívěsek - medailonek na krk pro uložení fotografie. Bude ženě ozdobou i sloužit k připomenutí toho, co je ženě nejblížší. Inspirovat se můžete třeba širokým výběrem zlatých medallonků Monica Rich Kosann.

Křišťálové vázy Moser

11

LUXUSNÍ DÁREK RUČNÍHO SKLÁŘSKÉHO UMĚNÍ

Generační váza pro osobitý domov

ODHADOVANÁ CENA: OD 20.000 Kč 

Vázy jsou nedílnou součástí lidské civilizace po tisíce let sloužící k praktickým symbolickým i  dekorativním účelům. Vázy jsou krásné samy o sobě a poskytují, i když po omezenou dobu, také domov řezaným květinám, kterými chceme zdobit naše domovy. A váza by měla v tento moment ustoupit a umožnit květům, aby se staly ohniskem pozornosti. Pro dárek ženě k narození dítěte vyberte vázu, která je vhodná do vašeho interiéru, je výsledkem precizního řemesla a má tak předpoklad stát se nadčasovou, generační věcí. Inspirujte se českým mistrovstvím křišťálových váz Moser.

Royal zlaté květiny GIYOU ve váze

12

LUXUSNÍ DÁREK Z ROYAL ZAHRADY 

Jemná krása Royal zahrady

CENA GIYOU: OD 100.000 Kč 

Pro mimořádné dary ženě k narození dítěte odhalte krásu a unikátní šperkařské mistrovství větších zlatých kytic GIYOU a Royal květin. Můžete také sdělit své představy o vašem originálním květinovém díle pro oslavu narození dítěte a objednat si jeho vytvoření na zakázku. V GIYOU budou rádi vaším osobním průvodcem vzácnou zahradou jemných květin.

GIYOU
info@giyou.cz