Úpravy a tvoření na přání

Úpravy a tvoření na přání

Většina stříbrných nebo zlatých květin nebo jiných produktů GIYOU je k dispozici pro úpravy dle vašeho přání. Budeme potěšeni, když splníme vaše přání po výjimečnosti. Můžeme také upravit podobu dárkové krabičky nebo vyrazit na dárkovou krabičku požadované osobní sdělení. Naši designéři mohou pro vás rovněž vytvořit unikátní stříbrnou nebo zlatou květinu v rámci tvoření na přání v případě většího množství objednávaných květin. Na přání vám také můžeme vyhotovit veškeré zlaté květiny ze zlata o ryzosti 750/1000 (18 kt) nebo 999/1000 (24 kt).

Dárky pro ocenění  

Upravujeme naše produkty nebo vytváříme nové pro účely různých společenských, uměleckých, vědeckých, pracovních nebo jiných ocenění nebo poděkování. Květiny GIYOU mohou splnit vaše očekávání pro poděkování a ocenění výkonů umělců, vědců, sportovců nebo obchodních partnerů.

Firemní dárky

Upravujeme nebo vytváříme nové produkty pro účely firemních dárků, dárků zaměstnancům a obchodním partnerům.

Jak postupovat při výrobě na přání

Abychom mohli případně provést požadované úpravy nebo vytvořit produkt na přání, prosím informujte nás co nejdříve s Vaší detailní představou. Odpovíme vám během dvou týdnů s principy dohody, cenovým odhadem a časem výroby. Zboží upravené nebo vytvořené na přání není možné vrátit nebo vyměnit. Práva na vrácení vadného zboží tím nejsou dotčena. Veškeré tyto služby a příprava úprav nebo tvoření na přání podléhají odsouhlasení požadovaných úprav a podoby produktu a cenové nabídce. Pro více informací nás prosím kontaktujte na telefonu +420-775-555-531 nebo emailem info@giyou.cz.

Vybraná unikátní tvoření na zakázku můžete také vidět zde.