Asistence s vázičkami

Možnost konzultace vhodné vázy nebo její koupě od nás

Máme 300 druhů váziček různých typů, designů a velikostí vhodných pro GIYOU květiny. V cenách od 100 Kč do 5.000 Kč. Vázičky jsou od výrobců Rosenthal, Villeroy Bosch, By inspire, Paramit, Ferm Living, Bohemia Crystal, SHISHI, Thun, Clayre & Eef, Chic Antique, Bloomingville, COOEE, Madam Stoltz, Kähler, Keramika Maříž, aj. Konktaktuje zákaznickou podporu email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531 pro konzultaci nebo koupi vázičky, které máme k dispozici. Věc probereme na dálku a vázičku vám pošleme.

Návštěva showroomu

K dispozici je pro vás rozsáhlý a příjemný showroom. V showroomu si můžete všech 300 druhů váziček prohlédnout a vyzkoušet. Více k showroomu naleznete zde. Pro domluvení návštěvy showroomu kontaktujte zákaznickou podporu email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.

Kupujete větší množství květin nebo Royal květiny

O nic se nestaráte a vázičku, vedle dalších služeb, pro vás zajistíme, pokud si to budete přát. Vedle váziček, které máme k dispozici, rádi zajistíme designové vázy dle vaší kytice a charakteru prostor od dalších výrobců, například od výrobců SARGADELOS, L'OBJET,  SELETTI, TOM DIXON, LA DOUBLEJ, RÜCKL, MURANO GLASS, STORIES OF ITALY, CASSINA, VENINI, MOSER, apod. Prosím kontaktujte zákaznickou podporu email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.

Chci si vázičku vybrat sám

Pak máme pro vás doporučení, která najdete zde.