Více o GIYOU 

Tři roky v představách

Květiny, na kterých jsme pracovali neměli návod, protože žádné podobné neexistovaly. Žili jsme tři roky v představách.

Představovali jsme si, jak stříbrnou květinu předává muž na schůzce ženě a jak zdobí vázy domovů. Jak si je ženy samy sbírají do kytice. Viděli jsme dary působivých zlatých kytic a jak zkrášlují slavnosti, svatby a instituce. Jak je nevěsty drží v rukách, jak je muž předává ženě se zásnubním návrhem nebo z nich v rodinách vytváří generační vázy.

Co GIYOU přináší

GIYOU spojují půvab květin a preciznost šperku, jsou skvělé pro osobní předání jako živé květiny nebo se dají doručit třeba v obálce. Slouží jako neobyčejná ozdoba domova, váz, stolování, svateb, obyčejných i svátečních míst. A větší kytice a zlaté květiny jsou působivým darem pro významné příležitosti. Dávají lidem i možnost vysněnou velkou kytici sbírat postupně nebo vytvářet rodinné, generační vázy. A uchovávají si krásu a hodnotu po generace. 

Design a výroba

Zakládáme si na detailu a precizním šperkařském provedení tak, aby byl výrobek nejen krásný, ale osvědčil se i v testu času. Design i výroba květin probíhá v Čechách.

Veškeré květiny jsou originální, autorský design a vyráběny rukodělnou šperkařskou technikou ze stříbra 925/1000, zlata 585/1000 nebo zlata vyšší ryzosti.

Unikátní, nekončící pěstování

Pěstujeme stříbrné a zlaté květiny jediné svého druhu. Vytváříme prostředí, ve kterém květiny prospívají. Poskytujeme jim ve správných poměrech soustředění, lidský um, cit pro krásu, posedlost detailem, preciznost a přemýšlení. Poznáváme naše květiny a trávíme s nimi mnoho času.

GIYOU květiny mají silné kořeny.

Každý rok vznikají nové květiny zaměřené na různá místa původu, témata, květiny se silným příběhem i ty méně známé. Každý rok vypěstujeme 5 až 10 nových druhů stříbrných a zlatých květin.