Více o nás a GIYOU květinách 

Jemnost a elegance

Také jsme si přáli vytvořit pro lidi něco, co tradici darování květin i umění darování posune. Směrem k větší eleganci a hravosti. A jemnosti a jasnosti.

Co GIYOU květiny přináší

GIYOU květiny poskytují široké užití a nový prožitek.

Už není potřeba darovat květinu a dárek. GIYOU spojuje květinu s dárkem do jedné věci. A květinu a šperk do jedné věci. A navíc, se s nimi dá zacházet jako s živými květiny. Jsou skvělé pro osobní předání nebo doručení v obálce.A větší kytice a zlaté květiny jsou působivým dárkem pro významné příležitosti.

GIYOU květiny také slouží pro půvabnou ozdobu domova, stolování, svateb, obyčejných i svátečních míst. A dávají lidem možnost vysněnou velkou kytici sbírat postupně.

GIYOU květiny uchovávají svou krásu a hodnotu po generace. A rodinná, generační váza s darovanými květinami může být vzpomínkou na ženy a jejich příběhy, které darování květin doprovázelo.

Unikátní pěstování

Pěstujeme stříbrné a zlaté květiny jediné svého druhu.

Vytváříme prostředí, ve kterém květiny prospívají. Poskytujeme jim ve správných poměrech soustředění, lidský um, cit pro krásu, posedlost detailem, preciznost a přemýšlení. Poznáváme naše květiny a trávíme s nimi mnoho času. GIYOU květiny mají silné kořeny.

Design a výroba

Zakládáme si na detailu a precizním šperkařském provedení tak, aby byl výrobek nejen krásný, ale osvědčil se i v testu času. Design i výroba květin probíhá v Čechách.

Veškeré květiny jsou originální, autorský design. Jsou vyráběny rukodělnou šperkařskou technikou ze stříbra  925/1000 a zlata 585/1000.

Nekončící pěstování

Každý rok vznikají nové květiny zaměřené na různá místa původu, témata, květiny se silným příběhem i ty méně známé. Na světě je 350.000 druhů kvetoucích rostlin. Každý rok vypěstujeme 5 až 10 nových druhů stříbrných a zlatých květin.

Místo pěstování GIYOU květin