GIYOU

Jsme česká, nezávislá, rodinná firma, která vytváří a prodává šperkařské květiny jediné svého druhu.

Chceme vytvářet řemeslný skvost, který obohatí lidské životy a poskytne jim krásný, nový způsob  darování, dekorace  i oslavy velkých momentů.

Naše hodnoty

Hluboce respektujeme všechny lidi se znalostí, umem, vášní, cílem a poctivostí. Ceníme si svobody, tvořivosti, autenticity,  kvality a lidskosti. Veškerá výroba pochází z České republiky a přejeme si jí tu ponechat. Chceme vytvářet krásné věci na krásném místě i v krásném světě. A tomu odpovídá náš pohled na okolní svět a naše aktivity. Nic není cennější, než radost, krása, svobodné vyjádření a lidské spojení. 

Květiny

Květiny jsou originální, autorský design a vyráběny rukodělnou šperkařskou technikou ze stříbra 925/1000, zlata 585/1000 nebo zlata vyšší ryzosti. Zakládáme si na detailu a precizním šperkařském provedení tak, aby byl výrobek nejen krásný, ale osvědčil se i v testu času. 

Počátek GIYOU

Narozen, po třech letech přípravy, na podzim 2022 jako myšlenka dvou lidí. Díky originalitě, půvabu a mistrovskému zpracování získaly květiny téměř okamžitě uznání ze strany osobností, médií i ve formě neobyčejných zakázek. Již v lednu 2023 GIYOU obdrželo zakázku na vytvoření světově unikátní kytice ze 118 květin z ryzího zlata.

Užití květin 

GIYOU spojují květinu a šperk do jedné věci. Hodí se pro osobní předání jako živé květiny. A větší kytice a zlaté květiny jsou působivým hodnotným dárkem. Zdobí domov, vázy, svatby, obyčejná i sváteční místa. Dávají lidem možnost vysněnou velkou kytici sbírat postupně. A květiny sbírané do rodinné vázy putují generacemi. Užití GIYOU květin také určilo sedm oblastí naší práce.

Jedna zahrada a prvé šperkařské květinářství

Zahrada s tisíci květy půvabného českého historického místa byla inspirací. Zahrada, která dává tolik všeho, dala vzniknout i světově prvému, skutečnému, šperkařskému květinářství. Více o GIYOU místě zde. Znamenité věci jsou všude kolem nás, pro jejich najití je třeba jít hlouběji. 

Naše estetika

Estetika GIYOU je čistota, minimalismus, jemná síla a respekt. Květiny jsou nadčasové a budou rozdávat radost po desetiletí nebo generace. Jsou pro různé lidi i prostředí. Již nyní je najdete u lidí po celém světě. Ve velkých městech, na venkově nebo horských chatách.