Darování a svazování

Dárkové balení 

Veškeré květiny a kytice budou zabaleny v dárkové krabici, ve které najdete také certifikát o autenticitě a přání/darovací vzkaz. Balíček neobsahuje fakturu, kterou obdrží emailem objednatel.

Darovací vzkaz

Darovací vzkaz můžete pouze vyplnit nebo podepsat. Pokud si ho přejete vyplnit od nás, napište to do poznámky k vaší objednávce (s uvedením požadovaného textu, jména obdarované osoby, apod.).

Svazování kytic

Můžete si objednat kytici nesvázanou nebo svázanou. Vážeme kytice o velikosti od 10 do 50 květin. Každá varianta má své výhody. Nesvázané kytice vypadají půvabně a můžete je umístit do vázy nebo na jiné místo volně nebo v rozložení, které se vám líbí. Svázané kytice drží lépe při sobě. Záleží na vašem vkusu. Samozřejmě, vázání kytice můžete i kdykoli uvolnit a používat kytici nesvázanou. Svázáním květin do kytic nedochází k vytvoření zvláštního produktu, produktem jsou stále jednotlivé květiny. Svatební kytice jsou prodávány vždy svázané. Kytice pečlivě svazujeme floristickým způsobem (pomocí drátku, pěnové gumy a floristické pásky) tak, aby kytice držela ve správném a pohledném tvaru. Vaši volbu, zda si přejete kytici svázat nebo nesvázat, uveďte v objednávce. Pokud volbu neprovedete, budeme předpokládat, že objednáváte kytici nesvázanou.