Tipy na dárky pro ženy k narozeninám. Půvab vzácné zahrady pro originální i výjimečné dárky.

Objevte našeho průvodce dárky pro ženu k narozeninám. Ať už slavíte narozeniny své manželky, přítelkyně nebo jiných důležitých žen vašeho života, v našich tipech najdete naše pohledy, tipy na originální i výjimečné dárky pro ženu ze zahrady stříbrných a zlatých květin a tipy na exkluzivní dárky k významným kulatým narozeninám ženy.

Obraz Dárek k narozeninám/The birthday gift, Rebecca Solomon, před 1886.

Dárek pro ženu


I pouhé vyslovení těchto slov vyvolává určitou úctu. Narozeninové dárky pro ženu spojují hmotné a symbolické a jsou projevem lásky a péče. A výběr dárku, který odpovídá vkusu a preferencím ženy, vyjadřuje i vaše přání - ženě porozumět. A to žena ocení.

Pokud vás zajímá historie dárků k narozeninám, dobrý článek (v angličtině) na toto téma najdete zde.

Výběr dárku pro ženu k narozeninám

Tak jaký dárek manželce nebo přítelkyni k narozeninám vybrat? Můžete samozřejmě šáhnout po osvědčených trikách, jako je dárková karta na poslední chvíli. Ale proto, byste tohoto průvodce nečetli.

Každý má jiný pohled na svět i na dárky svým blízkým. Proto někdo zvolí dárek romantický, vtipný, někdo zážitkový nebo dobrodružný. A někdo zvolí elegantní, nadčasový a jedinečný dárek, protože mu přijde nejvhodnější.

A ženy jsou stvoření tak neskutečná, chytrá, krásná, jemná a laskavá, že si zaslouží dárek odpovídající jejich kvalitám. Nemyslíte? A proto jsme tyto tipy na dárky k narozeninám připravili.

Foto: Obraz Dárek k narozeninám/The birthday gift, Rebecca Solomon, před 1886. Courtesy of Wikipedia

Žena držící darovanou kytici stříbrných květin

GIYOU zahrada květin ze stříbra a zlata


Každá žena miluje květiny a šperky. A krásné, jemné věci, které jí dají pocit výjimečnosti. A mistrovské řemeslo unikátních květin vytváří mnoho možností pro skvělý dárek ženě k jejím narozeninám.

Příběh vzácné zahrady začal u dvou lidí - muže a ženy. Inspirací jim byla jejich zahrada i jejich vztah. Květiny, na kterých pracovali, byli pro ně projevem krásy, života, lidského  snažení a přání dát lidem nový prožitek. Více o příběhu GIYOU najdete zde. A proč jsou květiny pro lidi přitažlivé najdete zde

Tipy na originální dárek pro ženu k narozeninám

Ojedinělá krása vzácné zahrady pro narozeninový dárek

Pomněnka ze stříbra ve skleněné váze

1

TIP NA NAROZENINOVÝ DÁREK

Originální dárek k narozeninám pro ženu ze stříbrné zahrady

CENA GIYOU: 1.200 Kč - 40.000 Kč

Darujte ženě pocit výjimečnosti z ojedinělého dárku. Inspirujte se stříbrnými květinami a nechte ženu dotknout se krásy. Stříbro je kouzelný sofistikovaný kov, který dobře ladí s jemností květin. O stříbru a jeho estetice se může dozvědět více zde. A pokud by jste si přáli darovat ženě k narozeninám hodnotnější stříbrný dárek, určitě si vyberete z působivých větších stříbrných kytic. 

Zlaté květiny zvonků v rukách ženy

2

TIP NA NAROZENINOVÝ DÁREK

Netradiční dárek pro ženu k narozeninám ze zlaté zahrady

CENA GIYOU: OD 9.200 Kč

Objevte půvab zlatých květin, do kterých se žena zamiluje a překvapte ženu netradičním  narozeninovým dárkem. Vyberte si jednou jednu květinu ze zlata nebo kytici pár zlatých květin. O zlatu a jeho estetice se může dozvědět více zde. Můžete také kombinovat  různé barvy zlata a rozehrát narozeninovou kytici barvami. Kytici vzácných květin předejte ženě jako právě natrhané luční květiny, ve váze nebo dárkové krabici. Ve váze budou rozdávat radost po generace. 

Tipy na originální dárky k narozeninám pro manželku nebo přítelkyni ze stříbrné a zlaté zahrady 

Romantický dárek pro ženu 

Každý rok ve stejný čas

Smějící se žena u kytice stříbrných květin ve váze

Půvab pravidelného darování květin ženě k narozeninám

Každé narozeniny ženy jsou skvělou příležitostí pro začátek působivé tradice. Darujete ženě k narozeninám jednu květinu ze stříbra nebo jednu květinu ze zlata nebo malou kytici a každý následující rok, na její další narozeniny, jí doplňte o novou květinu. Eternity kytice je vyjádřením trvající lásky a uznání.

Dárek pro manželku, přítelkyni, dceru nebo vaši mámu

Můžete pravidelně darovat květiny k narozeninám své ženy, přítelkyně, dcery, mámy nebo jiné důležité ženy vašeho života. GIYOU květiny jsou nejen krásným produktem, ale i působivým symbolem. A tento symbol umocníte tím, že si každý rok vzpomenete. A v malém prostoru vázy si žena bude schovávat všechna vaše vyznání. 

Eternity služba pro vás

Eternity služba je pro vás a zajistí vám, že váš narozeninový dárek obdrží žena každý rok včas. Každý rok vytváříme pár nových druhů květin a vaše žena může dostat do vázy  pokaždé nové květinové překvapení. A tradice narozeninového darování může trvat celý život. 

Tipy na dárek k 30. narozeninám pro ženu

Originální dárek k 30. narozeninám


Michelle Obamová v zahajovacím projevu Princetonské univerzity (2005) řekla: "Život začíná ve třiceti. Je to ideální věk riskovat, stanovovat si nové cíle a honit se za svými vášněmi."  Mnozí vnímají třicáté narozeniny jako přechod z mládí do plné dospělosti s mnoha plány před sebou. Zaslouží si proto uznání, které odpovídá jeho významu. Ať už slavíte narozeniny své manželky nebo přítelkyně, jaké jsou ideální dárky k 30 pro ženy? Můžete s ženou oslavit její narozeniny při intimní večeři s narozeninovým dortem a svíčkami, uspořádat oslavu s přáteli a rodinou, darovat jí dobrodružnou cestu nebo jiný zážitek, po kterém touží nebo ocenit její jubileum jedinečným, nadčasovým dárkem.

Kytice 30 květin ze stříbra ve váze

1

TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO ŽENU K 30. NAROZENINÁM 

Dárek k 30. narozeninám - kytice 30 květin ze stříbra

CENA GIYOU: OD 39.000 Kč

Velké kytice třiceti květin ze stříbra jsou půvabné a budou působivým dárkem k třicátým narozeninám ženy a věčnou radostí. Můžete žene darovat třeba kytici 30 stříbrných sedmíkrásek30 stříbrrných fialek s listy 30 levandulí nebo různé kytice složené z mnoha druhů květin. Stříbrnou kytici předejte ženě jako právě natrhané luční květiny, ve váze nebo zabalenou v dárkové krabici. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. 

Royal kytice Parříž ze zlata

2

TIP NA VÝJIMEČNÝ DÁREK K 30. NAROZENINÁM PRO ŽENU

Dárek pro ženu k 30. narozeninám - kytice 30 květin ze zlata 

CENA GIYOU: OD 385.000 Kč

Oslavte významné třicáté narozeniny ženy mimořádným dárkem. Kytice 30 zlatých květin mezi ně patří. Vyberte si ze dvou zlatých kytic s 30 květy - Royal kytici New York a Royal kytici Paříž. Nebo si vytvořte narozeninovou kytici ze zlatých květin nebo stříbrných a zlatých květin podle sebe. Ve váze bude rozdávat radost po generace. Zlaté květiny vytváříme z 14 kt zlata, 18 kt zlata nebo 24 kt zlata. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. 

Dárek pro manželku nebo přítelkyni k 30. narozeninám - kytice třiceti stříbrných nebo zlatých květin

Tipy na dárek k 40. narozeninám pro ženu

Luxusní dárek k 40. narozeninám


Čtyřicáté narozeniny jsou pro ženu dalším velkým milníkem. Život je pro ni jiný, než ve 20 letech. Je také významný tím, že většinou odděluje dvě poloviny života. A se získanými zkušenostmi a poznáním pro někoho až v tento věk začíná ten správný život. Jaké jsou perfektní dárky k 40 pro ženy? Darujte ženě společnou cestu do míst, které si vždy přála navštívit. Pořiďte jí oblečení nebo dekoraci, kterou by si sama nekoupila nebo dárek z oblasti péče o sebe. Většina žen v tomto věku žije aktivní život plný různých povinností, dopřejte jí proto dárek péče a času jen pro ni. Nebo darujte ženě k rubínovému jubileu nadčasový, elegantní dárek hodný významu čtyřicátých narozenin.  

Ležící stříbrný a zlatý narcis

1

TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO ŽENU K 40. NAROZENINÁM 

Dárek k 40. narozeninám pro ženu - kytice 40 květin ze stříbra a zlata

CENA GIYOU: OD 50.000 Kč

Čtyřicáté narozeniny jsou významným životním milníkem. Oceňte ho darem výjimečné krásy a mistrovského řemesla. Dejte své ženě pocit výjimečnosti a vytvořte pro ženu působivou kytici 40 stříbrných květin - jejích oblíbených. Vybrat můžete z jednotlivých stříbrných květin. Můžete také pro ženu vytvořit kytici složenou ze stříbrných a zlatých květin a pro květiny si vybrat vázu. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. 

Velká kytice květin ze zlata ve skleněné váze

2

TIP NA EXKLUZIVNÍ DÁREK K 40. NAROZENINÁM PRO ŽENU

Dárek k 40. narozeninám pro ženu - kytice 40 zlatých květin

CENA GIYOU: OD 450.000 Kč 

Darujte ženě k čtyřicátým narozeninám vzácnou krásou přírody a unikátní šperkařské  řemeslo a dejte své ženě pocit výjimečnosti. Každá žena miluje květiny a šperky a jejich kombinace je ideální volbou pro dárek ženě a oslavu významného výročí. Objevte mimořádný dárek kytice 40 květin ze 14 karátového zlata pro narozeniny ženy. Květinám připravte nový domov ve vhodné váze. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. 

Tipy na luxusní dárek pro manželku nebo přítelkyni k 40 narozeninám - kytice ze stříbrných a zlatých květin

Tipy na dárek k 50. narozeninám pro ženu

Luxusní dárek k 50. narozeninám


Za ženou stojí půl století moudrosti a zkušeností. A 50. narozeniny jsou z mnoha důvodů pro ženu přelomové. Victor Hugo řekl: "Čtyřicet je stáří mladého věku, padesát let je mládí starého věku". Jaké jsou ideální dárky k 50 pro ženy? Pokud jste si přál někdy uspořádat velkolepou oslavu, tak teď nastala vaše chvíle. Připravte pro ženu narozeninovou oslavu, která bude odrazem její cesty a osobnosti a bude na ní zbytek života vzpomínat. A protože 50. narozeniny jsou novou kapitolou, jsou i ideálním časem pro hodnocení a nové cesty. Darujte ženě možnost a vaši pomoc s tím, aby si svá nová osobní nebo profesní přání určila a uskutečnila je. Může to být jeden z největších dárků, které jí můžete na padesáté narozeniny darovat. A pokud jí budete chtít darovat k jubileu výjimečný dárek, který v sobě spojuje krásu, řemeslo, nadčasovost a symboliku, inspirujte se půvabem unikátních zlatých nebo stříbrných květin.  

Royal zlatá kytice Cardiff

1

TIP NA DÁREK K 50 NAROZENINÁM PRO ŽENU

Exkluzivní dárek k 50. narozeninám  - pět narcisů ze zlata 

CENA GIYOU:  315.921 Kč

Síla narcisu je v jeho kráse a symbolu. Royal kytice Cardiff je složena z pěti zlatých narcisů. A každý z nich může zobrazovat 10 let života. Váha kytice Cardiff je okol 92 až 99 g zlata 585/1000 (14 kt). Název narcis pochází z řeckých mýtů, jako symbol je užíván v mnoha kulturách a často ztvárňován v umění. Patří k našim vyšším šperkařským květinám. Padesáté narozeniny jsou mimořádná životní událost a netradiční dárek kytice zlatých narcisů bude pro jubileum působivým symbolem. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. Rádi vám květiny a jejich možnosti představíme a budeme v zahradě vašimi osobními průvodci.

Royal zlatá kytice Saky

2

TIP NA LUXUSNÍ DÁREK K 50 NAROZENINÁM PRO ŽENU

Luxusní dárek k 50. narozeninám pro ženu - kytice 50 zlatých květin 

CENA GIYOU: 612.000  Kč

Odhalte výjimečnou krásu Royal kytice Saky s padesáti květinami ze zlata. Kytice Saky je složená z 10 druhů květin (fialka, listy fialky, zvonek, sedmikráska, rožec, chrpa, levandule, šeřík, jílek a jitrocel) a celková váha kytice je okolo 202 až 228 g 585/1000 (14 kt) zlata. Jde o výjimečný dar pro výjimečné životní jubileum, ke kterým 50. narozeniny patří. Pokud se budete chtít seznámit s květinami osobně, navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. Rádi budeme vašimi osobními průvodci a s výběrem vám pomůžeme.

Tipy na luxusní dárky k 50 narozeninám

Tipy na luxusní dárky pro ženu 

Výjimečný dárek

Luxus je uvolněnost, touha pro prožitcích a kráse, neokázalá elegance, snaha o mistrovství, která neubírá autenticitě a život podle sebe. Úžasnost a hluboký závazek ke kráse. Prožitky, ve kterých nejsme uspěchaní a jsme sami sebou. Luxusní je jakákoli věc, město, příroda, umělecké dílo, hudba, kniha, myšlenky, restaurace, hotel, které mají skutečnou výjimečnost a úžasnost, které vznikly organicky a autenticky. Není úplně jednoduché luxusní dárky najít, ale stojí za to. Stejně stojí za to, je darovat a přinést ženě potěšení z takovéhoto zážitku. Pro její významné narozeniny nebo bez ohledu na příležitost. 

Květiny GIYOU z 24 karátového zlata ve váze Moser

1

LUXUSNÍ DÁREK PRO ŽENU K NAROZENINÁM

Exkluzivní kytice z 24 karátového zlata

CENA GIYOU: -- 

Objevte květiny z 24 karátového zlata pro exkluzivní dárek pro ženu. Na rozdíl od zlatých produktů ze zlata nižší ryzosti (14 kt a 18 kt), ryzí zlato má stejně působivý oranžovo-žlutý vzhled, který ho na první pohled odlišuje od zlata nižších ryzostí. Díky své měkkosti se 24 karátové zlato pro výrobu běžných šperků používá výjimečně. Květiny ale neslouží k nošení a riziko poškrábání je tak minimální. 24 karátové zlato neobsahuje žádné přidané kovy a jde o zlato nejvyšší ryzosti. O 24 kt zlatu a jeho estetice se může dozvědět více zde. Pokud budete mít o květiny z 24 karátového zlata zájem, kontaktujte nás, domluvte si s námi schůzku nebo navštivte showroom nebo GIYOU GARDEN v Praze. 

Kytice šperkařských květin ve stínu

2

VÝJIMEČNÝ DÁREK K NAROZENINÁM PRO ŽENU

Šperkařské květinové dílo na zakázku

CENA GIYOU: -- 

Předejte nám vaše představy originálního květinového díla pro ženu na zakázku. Mohou spočívat například ve vytvoření zvláštních druhů květin, květin do vyšší vázy nebo vytvoření jiného originálního šperkařského květinového díla. Obecně jsme schopni vytvořit téměř jakékoli šperkařské květinové dílo. Základními parametry jsou čas, náklady výroby a výrobní proveditelnost. Abychom pro vás dílo mohli vytvořit, prosím informujte nás co nejdříve o Vaší detailní představě. Pomůžeme vám vaší touhu po unikátním dárku uskutečnit. 

Některé naše další tipy na dárek k narozeninám můžete objevit zde.

GIYOU
info@giyou.cz