Svatební dary a GIYOU květiny

Máme pro vás pár postřehů ke svatebním darům a názor na půvab stříbrných a zlatých květin pro svatební darování.

Postřehy ke svatebním dárkům 

Co můžeme k současné kultuře svatebních darků říct:

Zaručený tip na dárek
Není žádný zaručený tip na svatební dárek. Všichni novomanželé a jejich blízcí lidé jsou odlišní a nejlepší návod je - naslouchejte svému rozumu i srdci.

Současná kultura
V roce 2020 bylo v EU přibližně 1,4 mil svateb. V Německu (373 tis), Francii (148 tis), Polsku (145 tis), Čechách (45 tis). Při svatebním okamžiku se lidé chtějí chovat kulturně, ale ani současná kultura moc návodů nedává. Naznačuje ale, že doba praktických dárků je pryč a vystřídali je peníze, zážitky, krásné, umělecké, originální nebo luxusní dárky. A podobu svatebních dárků ovlivňuje i novomanželský pár a bývá zvykem se mu přizpůsobit.

Darování je umění
Vnímejte a přemýšlejte. A vaše darování se tak může stát uměním. A k němu patří i tvořivost, originalita, způsob, forma i určitá lehkost a radost. Stojí to za to a užijte si to.

Svatební dárky hostům a rodině 
Se svatebními dárky souvisí i dárky svatebním hostům a rodině nevěsty a ženicha, pro které se mohou novomanželé rozhodnout. Těmto dárkům bude věnován zvláštní článek.

GIYOU květiny jako svatební dar

V čem vidíme půvab darování stříbrných a zlatých květin novomanželům:

Unikátnost a výroba květin 
GIYOU květiny jsou vyráběny precizní, ruční šperkařskou technikou v malé rodinné firmě v Čechách. Vznikly z inspirace květinami a spojují květiny a šperk do jedné půvabné, elegantní věci. Jejich unikátnost podporuje výjimečnost oslavy spojení životů dvou lidí. 

Noblesa slavnostního okamžiku
GIYOU květiny v sobě spojují jednoduchost i noblesu, která dobře ladí se slavnostním okamžikem.

Široká možnost výběru
Můžete darovat jednu stříbrnou květinu, tři květiny nebo velkou kytici stříbrných nebo zlatých květin z druhů květin, které si přejete. A každá z těchto možností povede k působivému dárku.

Možnosti darování a uchování květin 
GIYOU květiny se dají osobně předávat jako živé květiny, můžete je darovat ve váze nebo v dárkové krabici. Můžeme je pro vás svázat jako kytici lučních květin. A obdarovaný manželský pár je může po svatbě dát do vázy a ozdobit s nimi svůj domov, pracovnu, noční stolek, krb, stůl nebo je položit vedle zarámované fotky ze svatby. A mohou jim stále připomínat oslavu jejich vzahu.

Hodnota
Stříbro nebo zlato, ze kterého jsou květiny vytvořeny, si svou cennost uchovává a poskytuje jim ochranu. Stávají se rodinným stříbrem.

Rodinná vzpomínka, generační vázy
GIYOU květiny neuvadnou a svou krásu si uchovávají na věky. Mohou přecházet mezi generacemi a vytvářet generační vázy rodinných vzpomínek. Uchování rodinných vzpomínek má pro člověka svůj význam. Kdo by nechtěl mít květiny, které obdržela jeho praprababička ke svatbě? A přidat k nim květiny, které připomínají jeho vlastní svatbu?

GIYOU
info@giyou.cz