GIYOU květiny pro svatební dekoraci a hosty

Unikátnost, půvab a noblesa předurčuje GIYOU stříbrné a zlaté květiny nejen pro vytváření svatebních kytic a poskytování svatebních darů, ale i pro dekoraci svateb a dárky svatebním hostům. Možností je celá řada, svou roli hraje i místo a podoba svatby. Předkládáme pár informací pro inspiraci.

Květiny pro svatební dekoraci 

Stříbrné a zlaté květiny pro dekoraci váz svatebního místa. GIYOU květiny lze také kombinovat se suchými nebo živými květinami s drobnými květy.  Kytice lze svázat nebo je nechat ve váze volné. Lze vytvořit jednotlivé kytice s 10 až 100 a více květinami v jedné váze.

Květiny na svatební stůl

GIYOU květiny se dobře hodí pro ozdobu váz na svatebním stole.  Lze vytvořit jednotlivé kytice s 10 až 100 a více květinami v jedné váze. Květiny (stříbrné i zlaté) mají výšku od 9 do 16 cm a velikost vázy tomu musí odpovídat. 

Dekorace svatebního stolování

Stříbrné nebo zlaté květiny pro dekoraci svatebního stolování. I květina u každého místa svatebního stolu může být originálním dárkem pro svatební hosty. 

Květiny ve vitrínách

GIYOU květiny lze také umístit do vitrín různého designu. Je možné také vytvořit jedno působivé centrální místo s větším množstvím různých stříbrných nebo zlatých květin umístěných ve vázách, vitrínách, apod.

Květiny jako dárek pro svatební hosty

Stříbrné nebo zlaté květiny pro obdarování svatebních hostů. Květiny můžete darovat svatebním hostům na začáku nebo na konci svatebního dne nebo jim je poslat s poděkováním v obálce po svatbě. Nejbližším hostům vašeho svátku, rodině nevěsty, ženicha a nejbližším přátelům, patří největší pozornost. 

Jmenovky se stříbrnými květinami

Stříbrné nebo zlaté květiny můžete použít ke jmenovkám pro místa u svatebního stolu. 

Různé kombinace

Lze vytvářet kytice složené z květin ze stříbra, bílého, žlutého nebo růžového zlata. Květiny lze doprovodit vhodnými suchými nebo živými květinami (zpravidla s drobnými květy). Ryzost stříbra 925/1000, ryzost zlata 585/1000 nebo 750 /1000 a po dohodě i větší ryzosti. Lze vytvořit jednotlivé kytice s 10 až 100 a více květinami do jedné vázy. Dodání i většího množství květin nebo zlatých květin zpravidla do 3 týdnů od objednání. S aranžováním většího počtu květin vám můžeme pomoct. 

Stříbrné a zlaté květiny poskytují více dekorativních možností i prostor pro originální kreativitu. Pokud budete mít svou představu nebo budete potřebovat konzultaci, kontaktujte nás. 

GIYOU
info@giyou.cz