Asistence s vázičkami

Vyberte si s z našeho obchodu

Prodáváme půvabné vázy pečlivě vybraných světových výrobců, které se skvěle hodí pro umístění květin. Vyberte si z porcelánových váz, skleněných váz nebo váz pro větší kytice zde.

Vyberte si z našich soukromých sbírek 

Vedle naší veřejné nabídky, máme 300 druhů váziček různých typů, designů a velikostí vhodných pro GIYOU květiny. Vázičky jsou od výrobců Villeroy Bosch, Moser, By inspire, Paramit, Ferm Living, Bohemia Crystal, SHISHI, Thun, Clayre & Eef, Chic Antique, Bloomingville, COOEE, Madam Stoltz, Kähler, Keramika Maříž, aj. Konktaktuje zákaznickou podporu email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.  Věc můžeme probrat na dálku a vázičku vám pošleme. 

K dispozici je pro vás také rozsáhlý a příjemný showroom, kde si můžete vázičky prohlédnout a vyzkoušet. Více k showroomu naleznete zde. Pro domluvení návštěvy showroomu kontaktujte zákaznickou podporu email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.

Kupujete větší množství květin nebo Royal květiny

O nic se nestaráte a vázičku, vedle dalších služeb, pro vás zajistíme, pokud si to budete přát. Vedle váziček, které máme k dispozici, rádi zajistíme designové vázy dle vaší kytice a charakteru prostor od dalších výrobců, například od výrobců SARGADELOS, L'OBJET,  SELETTI, TOM DIXON, LA DOUBLEJ, RÜCKL, MURANO GLASS, STORIES OF ITALY, CASSINA, VENINI, MOSER, apod. Prosím kontaktujte zákaznickou podporu email: info@giyou.cz, tel: +420-775-555-531.

Chci si vázičku vybrat sám

Pak máme pro vás doporučení, která najdete zde.